Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'yi çok kaale alıyorlar sanki.
Luffy'nin en büyük özelliklerinden biri herkesi istediği noktaya getirmek. Bunu neredeyse 976 kez üstüne basa basa anlatmıştır Oda. Chopper, Nami ve Usoppun ağlayışları, diğerlerinin karar verdiyse yapacak bir şey yok tavırlarını geç ittifakta bulunan kaptan bile isyan ediyor benden habersiz karar alıyorsun diye ama paşa paşa uyuyor. Bu Luffy mi kaale alınmıyor? :hhh:

Luffy'nin en büyük özelliklerinden biri herkesi istediği noktaya getirmek. Bunu neredeyse 976 kez üstüne basa basa anlatmıştır Oda. Chopper, Nami ve Usoppun ağlayışları, diğerlerinin karar verdiyse yapacak bir şey yok tavırlarını geç ittifakta bulunan kaptan bile isyan ediyor benden habersiz karar alıyorsun diye ama paşa paşa uyuyor. Bu Luffy mi kaale alınmıyor? :hhh:
İşler ciddileşince tayfada herkes birbirini dinliyor, ama normalde tayfada öyle bir hava yok.:alkis:

1 Yonkou 3 General mantığıyla Jinbei nin tayfaya katılması çok mantıklı oldu.Ama bizim 3 generalimiz Kaido nun 3 generaliyle vs atacak mı? Sanji nin power up seviyesi o kadar kötü ki..Zoro’nun gizli bir yönü varda Sanji Big Mom korsanlarına karşı o kadar tutuktu ki ne kadar power up alsa az.Şu anda 2.general Sanji mi Jinbei i mi onu da bilemiyorum..Oda nın Sanji ye çok kötü davrandığına bende katılıyorum

Ayrıca tayfamızın geri kalan üyelerinin de artık ciddi savaşlara girmesi gerekiyor.Ör:Enies Lobby de olduğu gibi. Nami Zeus la ciddi bir power up aldı,Usopp haki açtı ama ne durumdalar bunlar? Korsanlar Kralı nın tayfasını düşününce bizimkiler sinek gibi kalıyor.

Zoro ve Sanji nin hakilerinin de advanced düzeye çıkması gerekiyor.Oda umarım bunları düşünüyor ve manganın sonunu öyle hazırlıyorsundur.Bir anda Sanji nin Kizaru ya tek atmasını görmek istemiyorum.O gelişimi görmek istiyorum Luffy de gördüğüm gibi.

Son düzenleme:
Usopp'un da dinlenmesi çok sağlamdır kaptanı ile vs bile atar söylediğinde, kimse karşı çıkamaz :mincika:

Zoronun yardımcı kaptan olması mı tartışılıyor forumda cidden ve bazıları gemen bu tuzağa düşüyor o_O

Jinbeinin böyle zarar almadan dönmesinde Koca Ananın bir hinliği var mı acaba ?

Jinbei'nin gelmesi eski dövüş sistemini tekrar gündeme getirdi bence.. Olaylar baya karışık. Zoro/Jinbe/Sanji'yi canavar 3'lüsü için kullanırsa 9 Kın ne yapacak, Hasır Şapkaların kalan üyeleri ne yapacak, Novalar ne yapacak ?
Bakalım Oda gerçek trio'yu tam anlamıyla seriye mi oturtacak yoksa sürpriz dövüşler mi çizecek ?

Jinbe'in wc den zarar görmeden dönmesi neden size tuhaf geliyo sanki bm ile kafa kafaya dövüşmüş de zarar görmemiş gibi yorumlar yapılıyo. şaka gibi. Adam muhtemelen kacak dövüşup tayfa uzaklaşana kadar denizin de avantajını kullanıp bm yi oyaladı.

Jinbei'nin gelmesi eski dövüş sistemini tekrar gündeme getirdi bence.. Olaylar baya karışık. Zoro/Jinbe/Sanji'yi canavar 3'lüsü için kullanırsa 9 Kın ne yapacak, Hasır Şapkaların kalan üyeleri ne yapacak, Novalar ne yapacak ?
Bakalım Oda gerçek trio'yu tam anlamıyla seriye mi oturtacak yoksa sürpriz dövüşler mi çizecek ?
Zoro,Sanji,Jinbei vs King,Queen,Jack üçlüsü olacağı net bence.Smoothie'yi de kınlardan birileriyle kapıştırıcak muhtemelen.Uçan altılı+kolcuları falan da bizim tayfa+ kınların geriye kalanları halleder gibi ama tüm bunlar olsa bile Linlin boşta kalıyor o nasıl olacak bilmiyorum.Daha bunun Peros'u,Daifuku'su var.Jinbei dışında gelen de olacak bence bariz bir şekilde.Marco'yu garanti bekliyorum hatta.

Jinbe'in wc den zarar görmeden dönmesi neden size tuhaf geliyo sanki bm ile kafa kafaya dövüşmüş de zarar görmemiş gibi yorumlar yapılıyo. şaka gibi. Adam muhtemelen kacak dövüşup tayfa uzaklaşana kadar denizin de avantajını kullanıp bm yi oyaladı.
Hayır bir de 2 hafta dan uzun bir süre geçmiş. Kalıcı bir hasar almadıysa her türlü iyileşir zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık