Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975: Kin'emon'un Planı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Spoiler'ı okumama çelınc yaptıydım.
Big Mom- Kaido ittifakına sadece şaşırdılar , Luffy'nin tepkisini de yanlış bakmadiysam goremedim.

Bence o ittifakı duyunca hüngür hüngür ağlamalıydılar.

Ben , bir sonraki planda Big Mom'un da hesaba katilacagina inaniyorum.

O yuzden öğrenmeleri iyi oldu. Onigashima da öğrenselerdi , çok büyük bir şok olurdu , tüm plan Big Mom'sız oldugu icin erirdi.

Baskılara boyun eğme reis. :D

Aşağıya yazıyorum kimler eksik. :D

Onu iyi dedin bak, hahahaha. :D
[OUOTE="Alpamis, post: 1369183, member: 1072"]Sanji bu karakterlerin hepsi ile sınandı karşı karşıya geldi. Zoro ise tırmıhtan başka kimse görmedi.:D
Ben yazayım kimler eksik. O resimdeki mantıkka gidiyorum. Aklıma geldiği kadarıyla:
Pica
Fujitora
Doflamingo
Hawkins
Killer
Kawamatsu
Denjiro.
Ekleyin hadi. :D[/QUOTE]
Liste aynı evrende bulunan karakterler listesi mi reyixjwwjjsjssj
Bir şeyde yok aslında neyse. Demek cidden bir şey olsa neler olacak. :d

Bu arada bölümde Sanji güzel çıkmış cidden. Deri eldivenler yakışmış. Acaba kostümü takım görünümüne getirmiş midir Franky veya Usopp?
Keşke öyle bir şey olsa. Hoş eski hali de kötü sayılmazdı. Şu çizimi değiştirmeden yeter.

E.Oda'nın 3lü arasındaki sinerjiyi göstermesi böyle. Kaptanlık gururlarını çarpıştırıyorlar. Boşuna Law'ı eleştirme.

Yetiş ya @01746 Ro shi nan te Ben yıldım sana devredeyim biraz. :oops:
Şakasına demiş zaten, boşver bölümün tadını çıkar. :fool:

Bölüm güzel geldi ya. Baya güldüm. Luffy'nin mallığı, Kidd'in deliliği ile birleşince Law da yoldan çıktı. Her şeyi boşverdiler, kavga ediyorlar.
Hayır Law da fena laf koydu. Tabi en son hatırladığı Kaido'ya dalan ve sinek gibi yere yapışan Luffy. :oleyo2:
Gerçi çok boş bir bölümdü ama en azından tayfayı komple gördük, Sunny dahil. Bu güzeldi. Kınlar da toplandı. Üç kaptanlar birarada her zamanki kavgalarında. Sanırım önümüzdeki bölüm aksiyonlu çıkacak. İnsan bir umutlanıyor.

Şakasına demiş zaten, boşver bölümün tadını çıkar. :fool:

Bölüm güzel geldi ya. Baya güldüm. Luffy'nin mallığı, Kidd'in deliliği ile birleşince Law da yoldan çıktı. Her şeyi boşverdiler, kavga ediyorlar.
Hayır Law da fena laf koydu. Tabi en son hatırladığı Kaido'ya dalan ve sinek gibi yere yapışan Luffy. :oleyo2:
Gerçi çok boş bir bölümdü ama en azından tayfayı komple gördük, Sunny dahil. Bu güzeldi. Kınlar da toplandı. Üç kaptanlar birarada her zamanki kavgalarında. Sanırım önümüzdeki bölüm aksiyonlu çıkacak. İnsan bir umutlanıyor.
En son hatırladığı Kaido'yu görünce kıçına vuran kendi topuklarıydı ama neyse.:(

@Monkey D. Dragon Balık yine günü kurtabilir.
Jinbei hep kurtarıyor zaten. Hapisten kim kurtardı, gemi araya sıkışınca kim çekti çıkardı, akainu halka koleksiyonuna yeni parça eklemeye çalışırken kim magma avuçladı, kim bedenini siper etti adam adam.

Çağırma Dragoş u sjshshdjhd balık övecek 2 saat ajahz
Sen o suşiye kurban ol be. Adamın yaptıklarını tayfanın yarısı koca seride yapamadı.

Zoro'nun 2 supernovayi yamultması güzeldi böyle devam etsin.
Gemileri isteyen kessin bize kan lazım artık .
Size gemi parçalama tek kare savaşlarla bol bol zevk almalar.
Luffy fanları hariç kimsenin Zoro' nun yaptıkları ile dalga geçme hakkı yok.
Zoro fıstık gibi savaşarak ilerliyor.Tüm karekterler içinde zaten çok çok iyi yerde.
Sadece Luffy'ye göre çok geri kaldı .
Bu ayrımı iyi yapıp ona göre yorum yapın .:alkis:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık