Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974: Onigaşima’ya Doğru!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aylar sonra iyi oyu vermek güzel duygu nihayet...Kid'in katılması sürpriz olmadı bir şekilde intikam alması gerekti Kaido'dan düzen az çok belli oldu King ve Queen ne olur kim alır bilmiyorum ama son savaşta Kaido'ya karşı Luffy Kid Law kesinleşti.Dof ta olduğu gibi Law support layacak Luffy ve Kid de attack yapacak bu vs sürebildiği kadar uzun sürsün zerre şikayetim olmaz şenlik olacak resmen.Denklemde hala bilinmeyen BM ne olacak BM nin bu olayda yeri yok ona denk birisi bu savaşa girmedikçe olay örgüsü oturmuyor(ki one piece evreninde ona denk adam sayısı bir elin parmağını geçmez) beklentim vs esnasında BM nin bir şekilde o ortamda olmaması nasıl olacak bilmiyorum ama başka türlüsü zor.

Jackte vivre oldugu için Inuya suphelenmeliydin gibi bisi diyor Kanjuro. Çoğu kişi buradan çıkarım yapıyordu.
Tek Raizonun Zouda olduğunu bilen 3 kişi vardı minkler hariç. Teoriler dönüyordu yani geri plandan ziyade.
Zou sürekli hareket eden bir ada. Jack ilk geldiğinde Kanjuro orada değildi.

Zou sürekli hareket eden bir ada. Jack ilk geldiğinde Kanjuro orada değildi.
Vivre muhabbetini yapıyor bu bölüm Kanjuro işte, Zouya ulaşmanın yolu vivre, onu Orochilere veren de Kanjuro açıkca. Raizonun adada yalnız olduğunu bilen 3 kişi var minkler hariç. Momo ve Kin hain olmadığı gayet netti. Kan şüpheliydi gene

Üye silindi 1004

- Konuşma balonlarıyla Law, Luffy ve Kid'in yüzünü neden kapatmış. Acayip rahatsız ediciydi kesik kafa gibi. Sanki vücutlarını bilmiyoruz.

- Kanjuro hain değildir. Yaptığı her şey baştan sona adamlıktır. Ama adam değildir. Adam olsaydı gece uykularında Hiyori'yle Momo'nun gırtlağını keserdi. Senin annenle babanı sahne ortasında öldürüyorlar. Masum altı üstü dümdüz tiyatrocular. Sonra aile öldüren halkın başı olan adama hizmet ediyorsun. Ağır mide ister bu. Orochi ve Kanjuro'ya helal olsun intikamlarını çok güzel almışlar. Aslan parçaları.

- Toki'nin gücüne herkes şok oluyor hala. Fena güç.

- Aksiyonu özlemişim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık