Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973: Kozuki Hanesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Violet demek istedin sanırım. Ama Doffy, Kanjuro'nun adada olduğunu bilmiyordu diye hatırlıyorum?? Öyle bir şey olsa Kaido, Kanjuro'yu yaşatır mı??

Ayrıca Kanjuro'da bu konu da kendini belli ederdi diye düşünüyorum.
Haklısın Violet:oleyo: Ama Doflamingo biliyordur. Sonuçta çöplüğe atılmış adam. Ve saklanmış. Bunu Doflamingo kılığına girmiş Kinemon Gladiustan öğreniyor. Orda gizlediği için bulamıyorlar zaten. O yüzden Doflamingo, Kaidoya gönderemiyor. Hem Kanjuro, Viloet bunun hafızasına baksa bunu nerden bilecek? Adamlar şeytan meyvelerini bilmiyor.

Haklısın Violet:oleyo: Ama Doflamingo biliyordur. Sonuçta çöplüğe atılmış adam. Ve saklanmış. Bunu Doflamingo kılığına girmiş Kinemon Gladiustan öğreniyor. Orda gizlediği için bulamıyorlar zaten. O yüzden Doflamingo, Kaidoya gönderemiyor. Hem Kanjuro, Viloet bunun hafızasına baksa bunu nerden bilecek? Adamlar şeytan meyvelerini bilmiyor.
Violet'in yeteneğini çok mutlak görüyorsun. Herhangi bir yerden adanın etrafındaki herkesin aklını okuyabilirmiş gibi. Halbuki Violet akıl okuma yeteneğini hep yakın mesafeden, hatta fiziksel temas ile yaptı. Öyle bir fiziksel temas için Kanjuro'nun tamamen yakalanmış olması gerekirdi.

Violet'in yeteneğini çok mutlak görüyorsun. Herhangi bir yerden adanın etrafındaki herkesin aklını okuyabilirmiş gibi. Halbuki Violet akıl okuma yeteneğini hep yakın mesafeden, hatta fiziksel temas ile yaptı. Öyle bir fiziksel temas için Kanjuro'nun tamamen yakalanmış olması gerekirdi.
Kanjuro tamamen yakalanmıştı zaten. Doflamingonun adamları yakadı. Viola onun zihnini okudu. Hatırla Kanjuro, tuhaf tuhaf şeyler oldu ondan kendimi gizledim diyordu. Bence Viola'nın ellerini o şekle sokup bunun zihnine bakması oldukça garip birşey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık