Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Kaido sonradan pişman olsa bile , hatta özür dilese bile affetmeyeceğimi söylemiştim zaten . Kadının yaptığı hareketten faydalandığı sürece benim için kalleş benzeri nitelikle bir canlıdır . Bu kadar gururluysa kadının yarattığı fırsattan faydalanmaması gerekiyordu bence :) İnsanların zafer kazanmış gibi Kaido'nun adamlığını kutlaması komik :D Tabii affetmemiş olsam da hakkındaki düşüncelerim biraz değişti bunu belirtmem gerekiyor .
Amaç o değil ya. Maksat laf atmak. Anlamsızca aynı kişi fb boyunca laf attı zaten. :/

Kaido madem sonradan öldürdü hapis etmek yerine tekrar teke tek dövüş. Yok, üzgünüm o yaşlı kadını öldürdüm dediği zaman mı imajı düzelecek? En büyük suçlusu da Oda. Kaido'yu teke tekte en azından adil birisi gibi gösterdi. Sonrasında da Oden'e karşı komplo kurdu. Son bilgiye göre de o kadın olayı yüzünden özür diliyor, üstüne o kadını öldürmüş. Fakat Oden'i idam ederken de baya keyif alıyor. Ölmek üzere olan Oden'i de anca ben idam edebilirim diyor. :D Çelişkiler yumağı.

Kin'emon falan da Onigashima'nın kapıları kışın açılır diyordu. Tahminden öte, ama kehanet de olmayabilir. O adada sürekli kar yağması bunun bir deyişten fazlası olduğunu gösterir.

Ha, bu arada her geçen gün reenkarnasyon olayı güçleniyor. Buda pek istemeyeceğim bir olay. Luffy tüm yükü omuzlarında taşıyan adam olsun, Joy Boy'un reenkarnasyonu değil.
Tüm Wano'yu kastediyor büyük kış olacak derken. Normalde olmayan bir şey de o yıl olacak diye kehanet ediyor. Yani bu mistisizm bu seriye yakışmıyor. Seride her şey materyal ve kendi içinde tutarlı bilimselken kehanet bozuyor durumu.

Reenkarnasyon olursa tam bozulur. Umarım olmaz.

Zart diye yarılıyor adam. Oden'in dikkatinin nereye kaydığına mı dikkat edecek? Ciddi misin?
Ya haydi o zaman vursun, gözü dönmüştür. Devamı yine çelişki dolu. Bu adam Big Mom'ın bile kelepçelerini çözmedi mi? Özür dileyip, o kadını öldürdüm diyeceğine tekrar teke tek dövüşsün. İdamı da keyifle izliyordu Kaido. Sonrasında neymiş onu o idam edecekmiş. xd

@Aiden

From Doraleague:
The orginal sentence Oden said for this

If i couldn't defeat Kaido, this means that at this point of time, there is no one else can defeat him.was 当座現れない, 当座 meaning right now/at the moment, I was briefly reading through and thought he said this era

Etenboby çevirdi. xd Gerçek olmayabilir bakalım.
Çeviriyi bekliyorum ben de orada. Yapamadı gitti XD

O bahsettiği yaşlı kadının Hyonun karısı olabileceği falan da söyleniyor ama bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık