Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla bana daha mantıklısı gelmiyor. Bu ablam ya dönemsel olarak şişti veya bu neden. Allah diğerlerini korusun diyelim ama wano hiyori hariç güzelini görmedim. O-tsuru bile çok değişmiş. Shinobu kıskançlıktan bütün memlekete kullanmış. :hhh:
Hadi 3 5 çocugu olsa sebebini anlayacaz da şimdi çözemedim.:hhh:

Beklentimi karşıladın mi? Akıl oyunları var diyorsun mübarek herkes aizen olmuş. :agla:

Ya nasıl ciddiye alayım senin umudun seni kör etmiş kafasını açınca güzelleşir diyorsun. Senin trao meyve ile bunu ağaç gibi budasa anca düzelir. Oda boş vermemiş resmen yitmiş aşağı atmış. :hhh::hhh:

Bakalım değişim gösterirse nedenini çok merak ediyorum orası ayrı.
Normalde bu yazılar beni kasar yazımdan değil karşımdakinden dolayı. Malum op'tan beklentim fazla yok oda ters köşe yapıyor hal böyle olunca fanlarda ters köşe yapıyor. Cevaplar yerlerde. Normal yazdığım bir şeyi kelime oyunu nasıl algıladın ?

Seni başkasına benzetmeden (aizen vs.) ve kırmadan saygı çerçevesinde yani ( senin yapmadığın şekilde) cevap veriyorum. lütfen bana bir daha yorum yazma. Bundan sonra ne yazdan da umrumda değil. Saygı erdemdir ama ne yazıkki herkeste bulunmuyor. Umarım birgün sen de saygı nedir öğrenmeyi ve başkalarını kınamamayı öğrenirsin der ve susarım.

Silinmiş Üye

Normalde bu yazılar beni kasar yazımdan değil karşımdakinden dolayı. Malum op'tan beklentim fazla yok oda ters köşe yapıyor hal böyle olunca fanlarda ters köşe yapıyor. Cevaplar yerlerde. Normal yazdığım bir şeyi kelime oyunu nasıl algıladın ?

Seni başkasına benzetmeden (aizen vs.) ve kırmadan saygı çerçevesinde yani ( senin yapmadığın şekilde) cevap veriyorum. lütfen bana bir daha yorum yazma. Bundan sonra ne yazdan da umrumda değil. Saygı erdemdir ama ne yazıkki herkeste bulunmuyor. Umarım birgün sen de saygı nedir öğrenmeyi ve başkalarını kınamamayı öğrenirsin der ve susarım.
Şakasına demiştim gerçi ama tabi seni çözdüm ahaha manasında bir cevap beklemiştim :bilmem: Özür dilerim yani.

Hadi 3 5 çocugu olsa sebebini anlayacaz da şimdi çözemedim.:hhh:
Matruşka bebek gibi içinden 3-5 shinobu çıkarsa o zaman inanırım. Çocuğu olmasından daha mantıklı. :hhh:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Silinmiş Üye

Bu wano arkında kaç tane meyve kullanıcısı çıktı karşımıza ? (Kaido, orochi ve adamları hariç) Shinobu bu meyveyi nereden elde etti acaba. Cidden Shinobu yoksa shinobu değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık