Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardeşim bu adamların üç tanesi jack seviye. Hele İnu ve Neko'yu Sulong formunda bir görelim. Carrot bile bu seviye olduysa bu adamların nasıl bir seviye olacağını çok merak ediyorum.
Nasıl Jack seviyesi yahu.Adamların tek üstünlük kurduğu yer base Jack ya da tam zoan halindeki Jack.Jack'i yc3 yapan hibrit formu.

Kardeşim bu adamların üç tanesi jack seviye. Hele İnu ve Neko'yu Sulong formunda bir görelim. Carrot bile bu seviye olduysa bu adamların nasıl bir seviye olacağını çok merak ediyorum.
Jack ağır tank bir arkadaş, Neko ve Inu kış uykusuna yatarken adam aralıksız günlerce dövüşmüş ve alan savaşıymış o yüzden denk diyemem lakin Ay formları tahminimce güçlü olur Jack'den. Ayrıca şu da var, Sulong formu nedense çarpım olarak algılanıyor lakin sabit bir ekleme de olabilir, bilmiyoruz.

Ben hiç öyle hatırlamıyorum.

Dövüştükleri kısım bu kadar. Sonrasında Kaido geldiği için erteleniyor. Sonrasında Ashura Doji'de yara falan da gözükmüyor.

Jack'in hali ise bu.

Bunlar Ashura, Jack'ten güçlü olduğunu göstermiyor da, bir kaç kişinin daha Jack'in kan aldığını yazdığını görmüştüm. Acaba cidden ben mi kaçıyorum diye merak ettim sen de yazınca.[/Spoiler]
Inu ve neko kan alamamıştı

O değil de bu Kaido'nun çekiç sallama dışında bir dövüş stili filan görebilirmiyiz diye artık hepten şüphe duymaya başladım. Koca yonkou sadece çekiç sallıyor.

Nasıl Jack seviyesi yahu.Adamların tek üstünlük kurduğu yer base Jack ya da tam zoan halindeki Jack.Jack'i yc3 yapan hibrit formu.
Jack'ın hibrit formu nerede geçiyor. İnu ve Neko'ya karşı bu formunu niye kullanmadı o zaman. Günlerce savaşmak yerine işini bitirip dönmek dururken günlerce eğlencesine mi dövüştü. Üstelik üstünlük kurduğunu gösteren sahnesi de yoktu. Bunu zaten ya Jinbei alacak ya da İnu, Neko ikilisi alacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık