Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Power olmazsa olmaz ama şuanki haki olayı yetmez. Bazıları g5 diyor ( ki eğer gelirse bana da tamamen sürpriz olur gerçi oda bu feyk ustası) fakat bence uyanış gelecek gibi. Çünkü hem dof hem de kata vs. gözümüze yeterince sokuldu. Tayfaya gelecek olursak oda bulur bir şeyler:good:
2 amiral + gion + luffy kid law 2 yonkou yu paketlemeye yeter

Biri ölürse burada da Perdo gibi gayet güzel olabilir seri akışında bu savaş mevzunda. Ama bu kez intihar ile değil normal savaşırken ölme durumu olmalı. King birini kesip öldürmeli.

Artık vs. ler hakkında konuşalım.
Kim kimle kapışacak.

Kaido vs. .......
king vs. ....
quenn vs. .....
Jack vs. ......
Kolcular (daha görmedik neye benzediklerini) vs. ....
Eğer olursa diye apoo ve tayfası vs. ....
Yetenekliler vs. ....
Hazcılar vs. ....
Bekleyenler vs. .....
Onivabanşu vs. ....
Kalan samuraylar vs. .....
Orochi vs. momo:)flaugh:)

Big mom aradan çıkacak gibi duruyor. İki yonkou her türlü fazla. O yüzden yazmadım.
Kaido vs Lütfü + Shanks veya Karasakal.( Tamamen temenni :D)
King vs Kid+Law
Queen vs Zoro+ Ashura
Jack vs Sanji+Beko+Inu

Luffy burada yenilirse seri 10 yıl uzar. O yüzden bir çaresini bulacak Oda. Tabi ki bulduğu bu çözüm bazılarının hoşuna gitmeyecek, mantıklı değil falan diyecekler. Luffynin en güçlü düşmanları bunlar değil o yüzden luffy öyle ya da böyle burada kaybetmeyecek ve yoluna devam edecek
Büyük ihtimal Moria hasır şapkaların gölgelerini Luffye verecek ve onu Oden kadar güçlü yapacak(Oden hasır şapkaların özelliklerini taşıyan bi karakter). Böylece Oda hem Luffyi yonkou olmadan birine karşı kazandıracak hemde bundan sonra onu yonkou seviyesi yapacak. Oda sırf bu gölge işini ve Odenin karakterini denk getirmek için uğraştı bu yüzden Odene pek ısınamadım toplama bi karakter gibi geldi bana akışkan doğal değil hep zorlamayla gidiyor.

Büyük ihtimal Moria hasır şapkaların gölgelerini Luffye verecek ve onu Oden kadar güçlü yapacak(Oden hasır şapkaların özelliklerini taşıyan bi karakter). Böylece Oda hem Luffyi yonkou olmadan birine karşı kazandıracak hemde bundan sonra onu yonkou seviyesi yapacak. Oda sırf bu gölge işini ve Odenin karakterini denk getirmek için uğraştı bu yüzden Odene pek ısınamadım toplama bi karakter gibi geldi bana akışkan doğal değil hep zorlamayla gidiyor.
Bu cidden çok mantıklıymş. Tuttum bunu.

bu bm kaido ittifakının yenilmesi saçma olur,Luffy nin ödülü 7 8 olması lazım.1.5den 7 8 hayaldir.Nasıl olacak akıl mantık işi değildir luffy yenilecek çünkü.Tabi 2 yonko gelmezse.
Oda 2 yonkou'yu biribirine kırıdırır merak etme ...Hatta şöyle olur.Big Mom şeker krizine girer .Kaido seninle mi uğraşıcam aq kafaya geçirir balyozu Big Mom perte çıkar.

Oda 2 yonkou'yu biribirine kırıdırır merak etme ...Hatta şöyle olur.Big Mom şeker krizine girer .Kaido seninle mi uğraşıcam aq kafaya geçirir balyozu Big Mom perte çıkar.
Big mom vurursa perte çıkar asıl. Ama olaylar öyle gelişmez bence. Ya amiraller gelip paketler, ya bb gelip paketler, ya da bb WCI da saldırır ve BM adssında dönmek zorunda kalır. Ama bb'ın sanki başka planı var gibi. O yüzden amkral diyorum

Big mom vurursa perte çıkar asıl. Ama olaylar öyle gelişmez bence. Ya amiraller gelip paketler, ya bb gelip paketler, ya da bb WCI da saldırır ve BM adssında dönmek zorunda kalır. Ama bb'ın sanki başka planı var gibi. O yüzden amkral diyorum
Şaka bir yana Kaido nun Big Mom a eğer buraya gelirsen seni öldürürüm lafının blöf olmadığını düşünüyorum.Korsan İttifaklarında her zaman ihanet vardır.Oda bunu kullanacak bence.

Şaka bir yana Kaido nun Big Mom a eğer buraya gelirsen seni öldürürüm lafının blöf olmadığını düşünüyorum.Korsan İttifaklarında her zaman ihanet vardır.Oda bunu kullanacak bence.
Ama iste o zaman işin havası kalmaz ya. Luffy'nin , kid' in kaidou yu yarmasj gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık