Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Ben halledicem deyip WB'nin Roger'ın teklifini geri çevirip, maymuna dönmesi:
Wano'nun kapısı açtıktan sonra davet etmeyi planlıyordur belki Dünya Hükümeti ile birlikte :DdddD
İnanılmaz. Roger'ı salla adamlar dağılıyor zaten. Fakat Beyazsakal olmadan Wano'yu açıp ne yapacak cidden? Dünya Hükumetine peşkeş çekecek ülkeyi. Beyazsakal'ın himayesi olmadan yol alabileceğini düşünecek kadar salak. :hhh:

Luffy korsan. Oden bir toprağın lordu. Yeterli olmuştur umarım.
Korsan veya lord ne fark ediyor sen burda yorum yazmaya gelirken mantığını nereye bırakıyorsun?Luffy ana karakter asıl onun yapması çok daha saçma değil mi?Ben korsan kral olacak adamım deyip yalvarmak normal o bir korsan ama ailesi için sevdikleri için koskoca bir ülke için endişelenen adam yapınca anormal.Neyse oden yaşıyor çıksında sözünü tut seriyi bırak bizde senden kurtulalım artık.

Üye silindi 1004

Korsan veya lord ne fark ediyor sen burda yorum yazmaya gelirken mantığını nereye bırakıyorsun?Luffy ana karakter asıl onun yapması çok daha saçma değil mi?Ben korsan kral olacak adamım deyip yalvarmak normal o bir korsan ama ailesi için sevdikleri için koskoca bir ülke için endişelenen adam yapınca anormal.Neyse oden yaşıyor çıksında sözünü tut seriyi bırak bizde senden kurtulalım artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık