Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bariyeri kıramadığı için öldürmekten vazgeçtiğini sanmıyorum. Bariyerle uğraştığı sırada tüm olan biteni anlatıp tehdit falan ediyorlardır muhtemelen. Yoksa gider bariyeri yapan adamı keser, bilemedin binayı keser bi şekilde halleder yani :D

Hadi ilahi bir şey olsun o meyvenin aktif hali. Bu adam hiç yemiyor içmiyor mu, hacetini de mi gidermiyor ? Zaten kullanan 100 yaşında beklersin ölsün gene kesersin adamları. 9kın zaten yok, yoklar yani geliyorlar bir iki laf çarpıp gidiyor mallar başka bir şey yok.

Neresinden tutarsan orası elinde kalır. Bu kadar ahmakça bir şey olabilir mi ya, üzerine gidip dans etti falan neyse.

+1 bu meyvede haki işe yaramıyor mu? Luffy ya da başka biri koka ile vursa bariyer kırılmayacak mı? .s
Sanmam, meyve acayip sağlam. Yonkou sağ kolu falan hikaye kalıyor yani, mangaka özellikle belirtiyor bence.

Ayrıca dediğim gibi bu meyvenin sınırını Bartolomeo'da göreceğimiz kesin '' Luffy senpai senin saygı duyduğun birisi olacağım'' diyor adam. Seri sonu Luffy'nin saygı duyduğu birisi ilk 10'a rahat girer bence. Yonkou amiral falan yenemez belki ama onun dışındaki herkese şansı olur diye düşünüyorum.

Bu meyveyi bu kadar büyütmeye gerek yok.Sağlam meyve ama aynı anda hücum edip aynı anda savunamıyorsun.Barto öyle yapabiliyordu en azından.Dezavantajları var.Bölüm çıksın daha net anlarız.

Üye silindi 1004

Bu meyveyi bu kadar büyütmeye gerek yok.Sağlam meyve ama aynı anda hücum edip aynı anda savunamıyorsun.Barto öyle yapabiliyordu en azından.Dezavantajlarıda var.Bölüm çıksın daha net anlarız.
Barto yaratıcı kullanıyordu meyveyi akıllı çocuk çünkü.

Bariyeri kıramadığı için öldürmekten vazgeçtiğini sanmıyorum. Bariyerle uğraştığı sırada tüm olan biteni anlatıp tehdit falan ediyorlardır muhtemelen. Yoksa gider bariyeri yapan adamı keser, bilemedin binayı keser bi şekilde halleder yani :D
Anlatsa ne olur, git WB'ye anlat derdini yada git Ray'i bul. Adam mı yok Oden için gelip Kaido'yu dövecek. Yamalı bohça gibi bırakacak seriyi eleman böyle giderse.

Sanmam, meyve acayip sağlam. Yonkou sağ kolu falan hikaye kalıyor yani, mangaka özellikle belirtiyor bence.

Ayrıca dediğim gibi bu meyvenin sınırını Bartolomeo'da göreceğimiz kesin '' Luffy senpai senin saygı duyduğun birisi olacağım'' diyor adam. Seri sonu Luffy'nin saygı duyduğu birisi ilk 10'a rahat girer bence. Yonkou amiral falan yenemez belki ama onun dışındaki herkese şansı olur diye düşünüyorum.
Akainu bile ilk 10a zar zor girer yalnız. Barto falan abartma o kadar

Adam da bariyerin içindedir büyük ihtimalle. Olmasa da Oden'in bariyerin kaynağını anlaması gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık