Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya sabo bu bariyeri az ittirip kırmadımı bu oden sabodan güçsüzmü neler neler adama yonkou lvl dediler herif mezdeke çıktı. Zoroda kuinanın kılıcı kıvrak odenin kılıcı bi hatun kılıcı daha bulursa yapacak mezdeke dans üçlüsünü.:hhh:
Sabo nerede bariyeri ittirdi? Bartolomeo'nun vücudunu ittirdi Sabo, Barto'nun bariyer açık değildi orada.

eh yani güçten değil boyuttan bahsediliyormuş, öğrendiğimiz iyi oldu :T

gözlemi zayıf diyenlere örnek olmuş, nasıl uçtuklarını daha önce Tontattalıları görmesine rağmen kestiremiyor ve sezemiyor............... MW seninle aynı yere bakıp farklı sonuçları görmek beni neden şaşırtmıyor :T
Orada Caribo’yu fark etmeleri gibi bir olay yaşanmış.Luffy bahsedince Zoro ve Sanji odaklanıp hissettiklerini fark etmişlerdi.Burada da heykel hareket ediyor dediklerinde Zoro gözlemle heykele geri girdiğini onaylıyor.Kafasının yanına şimşek çizilmiş olması bu yüzden.Gözlemle fark ediyor karakterler bunu belli etmek için öyle çiziyor.Geç kalabiliyorlar o ayrı konu.Arkasından Jozu’nun geldiğini son anda fark eden Croco için de aynısı çizilmişti.Gözlem kullandı orada ama hızına tepki veremedi.Başka türlü arkadan hücum eden adama yüzünü dönüp yüzyüze darbe alman mümkün değil.Arkadan darbe alırsın.Şu an manga sayfaları atamıyorum pc geçersem doğru mu hatırladım bakarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık