Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

968: Korsanlar Kralı Doğar! Son Ada'ya Ulaşılıyor!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    53
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Animeyi izleyince aklıma geldi rogerin meyve güçü varmıydı ?

bununla alakalı konuyu nerden bulabilir ?
Çıkacak olsa gösterirlerdi bence beyazsakala, Oden'e kullanmayacaksa kime kullanacak? Tabi gomu gomu da çıkabilir ama umarım çıkmaz. Bir kere de meyvesiz güçlü korsan görelim şu seride.

Yeni izleme fırsatım oldu sondaki şarkıyı duyunca tüyler diken oldu arkadaş... Yıllar gözümün önünden öyle bir geçti öyle bir geçti anlatılmaz yaşanır. Sağlam duygu pompaladım. Çocukluk gençlik öğrencilik iş hayatımız bununla geçti gitti gerçekten. Zamanın ne kadar hızlı akıp gittiğini de hatırlattı bana. Her şeye rağmen gülümsemek lazım Roger Baba gibi. :sapkali::sapkali:

OP bittikten sonra mutlaka Roger'ın serisinin yapılması lazım. Luffy'den bile daha çok sevilebilir o seri gelirse. İzlerken insanın içi bir hoş oluyor yeminle :D Hem sevinç, hem duygusallık işliyor insanın içine. Roger-sama <3
Roger'ın hasırşapkalı hallerini, o şapkayı Shanks'e vermesini falan görmek isterim.

Çıkacak olsa gösterirlerdi bence beyazsakala, Oden'e kullanmayacaksa kime kullanacak? Tabi gomu gomu da çıkabilir ama umarım çıkmaz. Bir kere de meyvesiz güçlü korsan görelim şu seride.
Bir yerde görmüştüm sanırım luffynin meyvesi aslında roger'in kullandığı meyve imiş. Ve rayleigh bu yüzden luffyi isteyerek eğitmişti filan hatta meyve gücü yüzünden roger gibi ölümcül hastalığa yakalanacak diye söylenti vardı. Hoşuma giden teoriydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık