Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

968: Korsanlar Kralı Doğar! Son Ada'ya Ulaşılıyor!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    53
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer ki o geldiklerinde adanın Kaido tarafından ele geçirildiğini öğrenselerdi, Kaidoyu mefta edip son adaya gidebilirlerdi...

Hikaye açısından 1000 bölüm beklentilerini karşılayacak düzeyde. Müzik seçimleri de bunu destekliyor.
İnsanlar belki birkaç günde okudukları, izledikleri eserlere kendilerini çok kaptırınca bile bitirdikten sonra hikayenin ilk kısımlarını hatırlayınca nostaljik hissediyor. Herhalde buralara kadar izleyen insanlar da kendilerini bir şekilde kaptırmıştır One Piece'e. Bunu bir kenara bıraksak, One Piece'te ilk olarak 22 yıl önce karşılaştığı bir şeye hikaye içinde tekrar tanık olan insanlar bile var ki onların yaşadıkları nostalji hissinin ağırlığını tahmin bile edemiyorum. Ben bile One Piece'le olan 8 yıllık tanışıklığım nedeniyle, hikayeyi objektif olarak değerlendirip bazı noktalara kızdıktan sonra böyle şeylerle karşılaşınca duygusallığım ağır basıyor ve kolaylıkla "tamam tatmin oldum" diyebiliyorsam o insanlar çok daha rahat diyordur. :d

Memories'in çaldığını duyunca dayanamayıp izledim, ne kadar güzel bölümdü ya gözlerim doldu son sahnede. Bir tek Roger'ın gülüşünü duymak isterdim sanırım bu biraz içimde kaldı.

Ben ilk ending'i unutmuşum herhalde, ya da zamanında ending'i her seferinde atlayıp bir sonraki bölüme geçmiş olabilirim.
Dolayısıyla benim için o kadar efsane bir sahne olmadı. Neden o müziği koyduklarını bile sonradan öğrendim. :(

Valla bende duygulandım yıllardır izlemiyordum bölüm. Sesleri biraz garipsedim karakterlerin, Roger Crocus falan ama. Çok iyi bölümdü duyguyu iyi vermişler çizimlerde bu sayıya özel özenilmiş. Adamlara da bazen hak vermiyor değilim haftalık çizmek falan zordur. Duygulandırdı da beni biraz yıllardır takip ettiğimiz birşeyin sonuna geliyoruz. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık