Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 967: Roger'ın Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger bu kaderin üstüne gidiyor işte. Her yolu denemiş adam. Oden'e denk gelmese Wano'yu işgal edecekti muhtemelen.
Ve evet. Maalesef En Zayıf Denizden gelmiyorsanız işiniz baya zor.

Kimisi o kaderin üstüne çıkıyor, Kidd, Wb aklıma ilk gelenler. O kadar da kaderci demeyelim, lütfen.
Nası yani? Kral hakiyle doğmuş tipler değil mi bunlar?

Sizleri bilmem ama bu bölümle Luffy'nin tepkisinin ne olacağı beni daha da heyecanlandırmaya başladı. Aslında Oda bizimkilere de böyle hızlı geçişler yapsa çok güzel olur diyorum ama maalesef mümkün gözükmüyor. Zira Roger'ın hikayesinin hızlıca geçiş yapıldığı yerlerin hepsi bizim tayfa ile bölümlerce iyice işlenen yerler. O yüzden Roger'ın kısaca buradan geçişlerini anlatmak daha anlamlı oluyor.

Oden'e siyah kağıt üzerinde gösteriyor birini. O Yol Kitabesi gibi geldi bana.
Kronolojimuyuyorsa aşağıdaki gibidir o zaman gabi.
Geçen bölümü bir daha okudum da hala kesin değil o gösterdiğinin Bmden aldığı sanki. Kayıp olan elindeki olabilir... Aslında bir sonraki bölüm kronolojiye göre Bmnin adasına gidecek. O zaman anlarız. Birde tabii elindekinin yol olduğu da kesin değil.
Edit: Gerçi Roger kk olmuş bile Bm işi yalan oldu. :(
Ve orda gülmesi de ironi yaratırdı. Ulan iyice çocuk serisine döndü. Kesin op’de yüceltilecek bişey olmayacak tepkilere bakılırsa:of:.
amam reyiz sakin yav.

Rogera gidilmeyen adaya gittiği,imkansız diye düşünülmüş olanı yaptığı için Korsan kral ve grand line fatihi denmiş.

Ek olarak balık adam adasında iki tane pone var ve bir tanesi boş beleş bir şeymiş.Bunu jimbei kakalamış Big moma.Big momın yol ponesi taa 25 sene evvel varmış.Diğerleri Wanoda ve Zouda.Sonuncusu da son adada herhalde.

Bu nasıl bölğm ya
Acayip merak ettim
Joy boy kimdir? 800 yıl once ne oldu ?
Oda hakkaten işi biliyor bırakabılıyorsan bırak seriyi. Bence mümkün değil

Bir tanede teori atayım
Bence Roger sırf IM ile görüşebilmek için teslim olmuş olabilir. Roger in İM ile konuşmadan öldüğünü zannetmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık