Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger'ın derdi, tüm dünyayı gezmek. Bu yüzden Raftel'e gitmeden, tüm dünyayı gezmiş sayılmayacağına inanıyor. İşi gücü bırakmış, hiçbir şekilde bulunamayan Raftel'in yerini öğrenmeye çalışıyor bu yüzden. Roger bunları anlatınca, Beyazbaba'nın cevabı çocuk musun da böyle şeylerle uğraşıyorsun oluyor. Bana göre bu Roger'ın ne hasır şapkanın anlamından haberi varmış, ne de D İradesi'nden. Şansına son adaya gidince bunları öğrenmiş, sonrasında da zaten ölüyor.
Roger tayfasının elindeki son koz da bu bölümle beraber gitti. Hani nerede o dünyayı değiştiren, ideal anlamında ve güç anlamında WB'den üsttedir denilen, yüksek iradeli "Great Pirate, Gol D. Roger".

MuzluYulafEzmesi

Bendeki çeviride Teach için "hiç uyumamış" yerine, "uykuya hiç ihtiyaç duymamış" yazıyor. Bana ikisi farklı anlamlara geliyor gibi geldi.
Belki vücut uyuma fonksiyonuna sahiptir ama şart değildir vücudu için . Bir gereksinim değildir yani . Tuhaf biraz .

Yok yav, Wb ve Roger'a nasıl bağladın ki bu dediğimi:D Roger vs WB konusundaki geyiklerime bi bak istersen. Benim bahsettiğim Rayleigh olacak gavat.
Roger balon çıktı demiş ya arkadaş onun üzerine yazmışsın, fikrini merak ettim. Bir nevi beklenti karşısında balon çıktı sayılır cidden. Gidip adamın elinden tayfa üyesini almış vs gibi çok badass şeyler dönüyordu, adam secde etmiş.:D
Berabere kalmalarında sorun yokta bu haraketi beklenilen tarzının çok dışına kaçtı.

Üye silindi 5781

Abi su jump serilerini birakma olayi baya kotu olmus ya.Hani mangastream bence Jump'ın verdigi boslugu , ozellikle One Piece in , asla dolduramayacak.Bosluk derken tiklanma olarak bahsediyorum.
tabii bu sayfalarin reklam koyup koymadigini da bilmiyorum.Eger koyuyorlarsa onlar icin kotu olmus.

2. bir mangapanda vakası olacak anlasilan(Masum olan hali tabii.Hapisli falan degil en azindan). 2-3 yıla unuturuz bu siteleri.

Ben uyardım Rogercı tayfayı, dinlemediler.
Roger tayfasının elindeki son koz da bu bölümle beraber gitti. Hani nerede o dünyayı değiştiren, ideal anlamında ve güç anlamında WB'den üsttedir denilen, yüksek iradeli "Great Pirate, Gol D. Roger".
Bu WByi nasıl bir kefeye koyuyor ki peki
Kendisi o tip şeylerle uğraşmadı da ne oldu! Bildiğin kevgire döndü:hıh:
Aile aile dedi oğlunu koruyamadığı gibi kendide öldü:hıh:
Racır ise bir amaca yoğunlaştı ve istediğini aldı:mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık