Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

966: Roger'ın Dileği! Yeni Bir Yolculuk!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    34
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yapma gözünü seveyim yapma.:( Savaş sonu parti yapıyorlar hiç kimsede adam akıllı bir yara yok. Sen ölümüne savaştılar diyebiliyorsan asıl benim o seriye erişimim yok.
Olayın ölümüne savaşla ne alakası var ? Kim bahsetti ölümüne savaştan ? Bizim konu bu değil ki ?

Bizim sayfalarca tartıştığımız konu şuydu.

Gördüğün gibi ilk başta WB'den istiyor adamı ve onun önünde eğiliyor, hatta kendi adamları da kaptan ne yapıyorsun diyorlar, ardından da Oden'in önünde eğiliyor. Animede aynı dediğimiz gibi, mangada aynı dediğimiz gibi ama tabi sen gene kabul etmeyeceksin xD

965.anime bölümünde,ortalığı karıştırmıştın xD
Evet hatırlıyorum da konuda ne yazılmış diye bakmaya geldiğimde WB-Roger savaşının sahnesini görmüştüm herhalde. O yüzden yazdım. Bölümü izlemedim yani.

Olayın ölümüne savaşla ne alakası var ? Kim bahsetti ölümüne savaştan ? Bizim konu bu değil ki ?

Bizim sayfalarca tartıştığımız konu şuydu.

Gördüğün gibi ilk başta WB'den istiyor adamı ve onun önünde eğiliyor, hatta kendi adamları da kaptan ne yapıyorsun diyorlar, ardından da Oden'in önünde eğiliyor. Animede aynı dediğimiz gibi, mangada aynı dediğimiz gibi ama tabi sen gene kabul etmeyeceksin xD
WB'den istiyor ama ona diz çökmüyor. Diz çökeceği sıra Oden'e çöküyor, Oden de kes şunu utanç verici, önümde eğilmemelisin diyor. Önümde diyor, önümüzde değil. Tayfası olayları uzaktan görüyor yanlış yorumluyorlar. Roger içten gelerek Oden'e eğiliyor.:D

Evet hatırlıyorum da konuda ne yazılmış diye bakmaya geldiğimde WB-Roger savaşının sahnesini görmüştüm herhalde. O yüzden yazdım. Bölümü izlemedim yani.
Bende izlemiyorum hatta kimse izlemiyordur,Roger korsanları ile beyazsakal korsanları dövüşünü nasıl yapmışlar diye merak ettim bence sende bak bir güzel sahneler var.

Ray'in tek parmağıyla Marco'yu durdurması,Gaban vs Oden gibi.

Senin attığın sayfada yazıyor bu. Önümde eğilmemelisin diyor Oden. Ahaha insan kendi attığı sayfada ne yazdığını bilmez mi? :(
Sadece ben değil galiba bütün anime evreni bilmiyor onu, baksana nasıl resmetmişler durumu xD

Uzatmaya gerek yok, zaten herhangi bir şekilde herhangi bir şeyi kabul edebilme ihtimalinin olduğunu düşünmemeye başladım :ehe:

Sadece ben değil galiba bütün anime evreni bilmiyor onu, baksana nasıl resmetmişler durumu xD

Uzatmaya gerek yok, zaten herhangi bir şekilde herhangi bir şeyi kabul edebilme ihtimalinin olduğunu düşünmemeye başladım :ehe:
Ferit bu algı işini bırak lütfen. Attığın sayfada bile 'önümde' diyor. Bunu açıklar mısın?

Anime kanıtı sunma bana yahu. Manga'da sadece Oden'e karşı eğiliyor lütfen tayfama gel felan diye.:D Anime'yi kabul edeceksek senin de yine bu bölüme göre Roger tayfasının WB tayfasını öyle ölümüne zorlamadığı tepki verebilecekleri kadarıyla saldırdıklarını kabul etmeni isteyeceğim.:D Çünkü Ray'in yaptığı bunun kanıtı.

Aslında animeye gerek yok. Bir kişi bile ölmüyor ciddi yara almıyor üstüne savaş sonu parti verip muhabbet yapıyorsalar ciddi ölümüne bir savaş olmadığı mantıktan direk söylenebilir zaten.
O zaman nedenilk Wb'ye başını eğdi diyorlar? Gözleri mi bozuk? Al sana manga'dan kanıt. :/

O zaman nedenilk Wb'ye başını eğdi diyorlar? Gözleri mi bozuk? Al sana manga'dan kanıt. :/

Uzaktan onları gördüğü açıdan bakınca harbi öyle gözüküyor. Zaten ayrımını yapmazlar orada. Biz Oden'i ne kadar istediğini anlıyoruz. Ona, lütfen benle gel Oden dediği sıra eğildiğini görüyoruz. Yani oradaki diz çökme tamamen Oden'e doğru. Sahne okumayı bilmiyorsanız yapacak bir şey yok.

Ferit bu algı işini bırak lütfen. Attığın sayfada bile 'önümde' diyor. Bunu açıklar mısın?
Açıklıyım, çünkü o sıra onun önünde eğiliyor, daha önce WB'nin önünde eğiliyor, Roger zaten ilk önce WB'den isteyecek ki istiyor, Roger tayfası durumu görüyor sen orada olduğundan tabi senin serin bizden ve Roger korsanlarından daha hakimsin konuya, animecileri katmıyorum bile XD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık