Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 965: Kurozumi Hanesi'nin Komplosu

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Okumaya doymadım.

Kullanılan: 146 73.7%
  • Okuyup geçtim.

Kullanılan: 44 22.2%
  • Okuduğuma pişmanım.

Kullanılan: 8 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Kusura bakma ama keyifle normal Denizci askerlerini öldüren biri ne kadar karizma olursa olsun, değersizdir gözümde.
Mottosu en özgür olan birisinin denizci harcaması normal sanki. İndirebileceği halde denizcilerden kaçsa Luffy gibi komik gözükürdü. Tüm dünyayı ele geçirmeye çalışan adamı harcamış. Denizcileri her türlü harcar. Ray boşuna biz korsanız demiyordu. Korsanlarmış cidden.

Roger'ın elindeki sıradan denizci değil galiba rütbeli sanırım.Üniformanın arkasındaki yazıdan anlaşılıyordur aslında.Yoksa adalet mi yazıyordu orada unuttum şimdi.
Marineford'daki normal askerlerin üzerinde de vardı onlardan. Öyle olsa dahi bunlar halkı korumaya çalışan güvenlik güçleri. Yani mecbur kalmadığın sürece dövüşe girmemen gereken kişiler. Roger ise fazlasını istiyor.

Oyum Orochi’ye. Halkını bu kadar seven ve ülkesini bu kadar düşünen shogun zor bulunur. Orochi reis davanda yanındayız taht senin hakkın.

Mottosu en özgür olan birisinin denizci harcaması normal sanki. İndirebileceği halde denizcilerden kaçsa Luffy gibi komik gözükürdü. Tüm dünyayı ele geçirmeye çalışan adamı harcamış. Denizcileri her türlü harcar. Ray boşuna biz korsanız demiyordu. Korsanlarmış cidden.
Bunun övülecek bir yanını göremiyorum. Şimdi günümüz dünyasında Somalili korsanlar bizim gemilerde çalışan vatandaşlarımızı esir falan alıyor fidye için, o adamlara alkış tutan var mı da burada Roger güzellemesi yapılıyor. Roger öven kimse gelip burada kötü karakter muhabbeti yapmasın. Kendisiyle çelişir.

Marineford'daki normal askerlerin üzerinde de vardı onlardan. Öyle olsa dahi bunlar halkı korumaya çalışan güvenlik güçleri. Yani mecbur kalmadığın sürece dövüşe girmemen gereken kişiler. Roger ise fazlasını istiyor.
acaba öldürdü mü roger adamı ? luffynin karakteri + sayko birşey çıkabilir belki roger..

Bölümü daha okumadım ama yani bir korsanın denizcilere musallat olması kadar saçma birşey yok.Uğraşır durursun boş yere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık