Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke WB'nin ses aktörü ölmeseymiş dedim şu bölümleri görünce. Animede ayrı bir güzel olurdu.

Şu da var. Oden kraliyet ailesine mensup olduğu için, onu yanında götürürse herkes bunu "Beyazbıyık, Wano'nun veliahtını fidye almak için kaçırdı" olarak anlar diye düşünmüş.
Garip bir düşünce. Sonuçta fidye istemeyecek ve böyle bir şey olmayacak. İnsanların ne düşündüğünü çok umursuyor herhalde WB.:bilmem:

Üye silindi 1004

Toki'nin kıyafetleri Wano tarzı mı?
Zaman atlaması yapınca Wano'ya düştüğüne göre, zaman atlaması yapmadan önce de Wano'da olması gerekiyor. Acaba Wano doğumlu mudur?
One Piece içerisinde öyle mi? Bilemem fakat direkt Japon giyim kuşamı Toki'nin kıyafetleri. Muhtemelen Wano doğumludur. Meyvesi zaman meyvesi uzay içerisinde değişiklik yaptığını sanmıyorum.

One Piece içerisinde öyle mi? Bilemem fakat direkt Japon giyim kuşamı Toki'nin kıyafetleri. Muhtemelen Wano doğumludur. Meyvesi zaman meyvesi uzay içerisinde değişiklik yaptığını sanmıyorum.
Yani bildiğim kadarıyla Japon kıyafetleri. Kin'emonlar, Wano'dan Wano'ya atladılar. Muhtemelen olduğun yer değişmiyordur.

Bu sayıda birilerinin kazandığı birilerinin kaybettiği gibi deli saçması yorumlar görüyorum.Oda çok keyifli ve güzel işliyor geçmişi.Oden gibi bir karaktere durduk yere gereksiz güç yükleyen okuyucularda var ilginç adam yonkou seviyesinde felan değil max amiral oda tartışılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık