Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seni Katakuri fanı yapamadık direkten döndü Oden fanı yapalım. Seride üst üste iki ark gerçekten farklı ilgi çekici iki karakter sevdirdi bize Oda aç kalmışız böyle karakterlere.

Ayrıca bu bölüm eski One Piece bölümleri tadını verdi o tadı da özlemişim. Sanki Luffy maceraları izliyoruz.
Dünyada sadece beş tane ada olduğunu sanan adamlarla birlikte çıkılan bir maceranın eğlenceli olmaması mümkün değil zaten.

Pek sevmesem de acıma duygusu oluşuyor ister istemez. Kaido dan nefret bile edilir bu durumda.

Adam çocuk ruhlu ve saf, dış dünyayı gördükçe nasıl mutlu olmuş, kıyılır mı böyle adama
Güçlü ruhuna yakışır şekilde, efsanevi bir ölümü olacak diye düşünüyorum. Acımak yerine, helal olsun diyeceğiz.

Şeytan Meyveleri'nin zaten Antik Krallık da yapıldığına dair teoriler vardı. O zamanlar Antik Krallık vardı zaten. Bu yüzden teoriye destek çıkan bir bilgi oldu bu. Neredeyse 100 yıl önce meyvelerin var olduğunu biliyorduk. Şimdi daha eskisini öğrendik. Şöyle de bir ayrıntı var. 800 yıl One Piece evreni için çok da uzun bir süre sayılmaz. Alubarna Sarayı 4000 yıl önce yapılmış mesela. Ayrıca çakal ve şahin, Alabasta'nın koruyucu muhafızları olarak biliniyor. Bence Alabasta kurulduğu günden beridir Çakal ve Şahin meyveleri sürekli yeni muhafızlara geçiyordu. Yani bana göre Şeytan Meyveleri çok daha eskiden beridir var.
Eski zamanlar hakkında ki bilgileri unuttuğum için bir şey diyemeceğim ama altını çizdiğim çıkarımın ciddi anlamda çok iyi bir çıkarım olmuş. Dediğin gibi olabilir.

Roger bizim Osman Gazi ye benzemiş diriliş de ki
Bu arada biri oden i durdursun. Gördüğünü kesiyor. Durmuyor adam yerinde.

Hani hiç bir şeyi beğenmeyen bir kitle vardır ya ekşisözlükte. Adam gelir dünyayı kurtarır, bunlar çıkar der ki "kurtardı ama bence daha iyi kurtarabilirdi". Hah işte Oden öldüğünde de öyle olacak. Öldü ama bence daha iyi ölebilirdi, o kadar da güzel ölmedi, ben olsam daha iyi ölürdüm diyeceğiz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık