Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963: Samuray Olmak

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabii ki wb de karşılardı :D ama demek istediğim şu mihawk uzaktan salladığı slashın durdurulabileceğini bilmiyor muydu? Wb'nin kelebek kovae gibi engelleyebileceğini bilmiyor muydu da bununla ölçüm yapmaya çalıştı? Yoksa çok mu egoist davrandı? Onu merak ettim. Çünkü yaptığı iş akıl karı değil.
İllaki bir şekilde saldıracaktı. Onu tercih etti. Durdurabileceğini elbette biliyordur. Ama nasıl durduracak? Meyve ile mi bisento ile mi? Bir şekilde dövüş başlamalı. Koca platoda da ışınlanacak hali yok oraya.

İllaki bir şekilde saldıracaktı. Onu tercih etti. Durdurabileceğini elbette biliyordur. Ama nasıl durduracak? Meyve ile mi bisento ile mi? Bir şekilde dövüş başlamalı. Koca platoda da ışınlanacak hali yok oraya.
Varsayalımki wb bisentosuyla dağıttı. Devam mı ederdi? Dövüş başlamalı dedin ya yani araya adam girmese devam edecek miydi saldırmaya öyle bir izlenimin mi var?

Ya bu Beyaz sakalın ters bacağı kimseyi rahatsız etmedimi?
Bana da önce ters gibi geldi ama o kare WB bisentoyu savurduktan sonrasını gösteriyor. Yani sol bacağını öne atıp, sağdan sola savurmuş bisentoyu ve kılıcı sol tarafta karşılamış.

Dostum sen olayları çok yanlış anlamışsın:D
Gök yarılması aşırı kral haki belirtisidir.
Yer yüzü bölünmesi diye bir şey yok kral hakisi etkisi var sadece. İki tarafın çarpışması ve kral Haki aşımı durumunda bu göğe yansır.

En basitinden şöyle göstereyim sana
Burada luffy dofi ayağını tokuşturuyor sadece ama büyük bir etki çıkıyor ortaya neden çünkü kral hakisi çarpışması yaşanıyor.

Aynısı don chinjao luffy ile çarpıştığında da oldu ikisinin kral hakisi çarpıştı ve büyük bir etki çıktı ortaya ve insanlar etrafa uçtu.
Bu da manga sayfasının animesi daha detaylı gösteriyor

Yani wb ve oden’in çarpışıp milletin etrafa uçup etkilenmesi en tabi durum şu ana kadar kral hakisi ile alakalı en büyük olay ise gök yarılmasıdır ve gördüğümüz kadarıyla sadece yonkoların başardığı bir şey.
Gökyüzü yarılmasının aşırı kral haki belirtisi olduğu kesin değil. Ben onu görünmez silahlanma hakilerinin bir duvar gibi karşı karşıya gelip gökyüzüne kadar uzanması diye düşünmüştüm :D Şimdi yazıya dökünce biraz saçma gelmedi değil :ehe:

Gökyüzü yarılmasının aşırı kral haki belirtisi olduğu kesin değil. Ben onu görünmez silahlanma hakilerinin bir duvar gibi karşı karşıya gelip gökyüzüne kadar uzanması diye düşünmüştüm :D Şimdi yazıya dökünce biraz saçma gelmedi değil :ehe:
Yok ya sanmıyorum:D çünkü don chinjao örneğinde luffy ile çarpışınca Diamante aha iki kral haki sahibinin çarpışması diyor. Yani kral haki olduğu bariz bence:D milletin çarpışmadan sonra bayılması da bunun en iyi göstergesi bence. Hem etrafı etkileyen haki de kral hakidir mesela Shanks’in gemiyi çatlatması gibi gibi. Eğer görünmez zırh hakisi olsa üstlerinde olan her şey parçalanması gerekiyordu geminin üst tarafı ve Kaido’nun adasının çatısı uçması gerekirdi:D

Mesela bu uzaktan kral haki çarpışması ve bunun göğe kadar çıktığını düşün bulut ikiye ayrılır. Tabi kral hakiyi önce buluta ulaştıracak kadar geliştirmek lazım ve şu anlık bunu sadece yonkolar başardı.

Yok ya sanmıyorum:D çünkü don chinjao örneğinde luffy ile çarpışınca Diamante aha iki kral haki sahibinin çarpışması diyor. Yani kral haki olduğu bariz bence:D milletin çarpışmadan sonra bayılması da bunun en iyi göstergesi bence. Hem etrafı etkileyen haki de kral hakidir mesela Shanks’in gemiyi çatlatması gibi gibi. Eğer görünmez zırh hakisi olsa üstlerinde olan her şey parçalanması gerekiyordu geminin üst tarafı ve Kaido’nun adasının çatısı uçması gerekirdi:D

Mesela bu uzaktan kral haki çarpışması ve bunun göğe kadar çıktığını düşün bulut ikiye ayrılır. Tabi kral hakiyi önce buluta ulaştıracak kadar geliştirmek lazım ve şu anlık bunu sadece yonkolar başardı.
Ama gökyüzü yarıldığında etrafa yayılan birşey yok ki, bu karede var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık