Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963: Samuray Olmak

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Şöyle şeyler söyleme.Sonra kum - kun geliyor aldığı gazla virajı dönüyor baş edemiyoruz.Sonra da hurdaya çıkarıyor crocodile fanlığını. :/
Canon falan değil tamam da Ray’e köpek çeken adamın Crocodile’ya dövüş kaybetmesi net şekilde serinin marka değerini düşürmüş.

Düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum. Millet 4vs2 gerçek olamaz diyor. Sonra adamlar Croco’ya Ray’e denk adam indirtip Oda’ya gösteriyor. Oda da “tamam bu mümkün” diyor. Ona onay veren adam 4 vs 2’yi her türlü hayata geçirir.

Sanki lise yıllarımda One piece okuyor gibiyim.
Oden ve hikayesi çok güzel gidiyor.Wb ile en azından 1-2 bölüm maceraları anlatılsa tadından yenmez.
Bıkmıştım kral ve kızlarından.

Canon falan değil tamam da Ray’e köpek çeken adamın Crocodile’ya dövüş kaybetmesi net şekilde serinin marka değerini düşürmüş.

Düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum. Millet 4vs2 gerçek olamaz diyor. Sonra adamlar Croco’ya Ray’e denk adam indirtip Oda’ya gösteriyor. Oda da “tamam bu mümkün” diyor. Ona onay veren adam 4 vs 2’yi her türlü hayata geçirir.
4 vs 2 olmadı unut onu.En fazla garp oradan biriyle hafif çarpıştı sonra da misal Kaido bana bırak şimdi sıra bende diyince de onunla.Sırayla güç testi yaptılar yani Garp ile.O yüzden yıkılmadım ayaktayım ama çok hırpalandım pozu verdi.4 vs 2 var madem Wb o yarayı o zaman niye almamış.Dağıttılar diyorlar üstelik.Roger birebir dövüşte yaraladı muhtemelen.Croco konusunda Bullet indirdi demiyordu.Croco=Bullet >Ray diyor filmde animatörler baya coşmuş Ray’i iki paralık edip crocoyu göğe çıkarmışlar.

4 vs 2 olmadı unut onu.En fazla garp oradan biriyle hafif çarpıştı sonra da misal Kaido bana bırak şimdi sıra bende diyince de onunla.Sırayla güç testi yaptılar yani Garp ile.O yüzden yıkılmadım ayaktayım ama çok hırpalandım pozu verdi.4 vs 2 var madem Wb o yarayı o zaman niye almamış.Dağıttılar diyorlar üstelik.Roger birebir dövüşte yaraladı muhtemelen.Croco konusunda Bullet indirdi demiyordu.Croco=Bullet >Ray diyor filmde animatörler baya coşmuş Ray’i iki paralık edip crocoyu göğe çıkarmışlar.
@Sir Crocodile bunlara rüşvet vermiş başka yolu yok. Salak animatörler. Filmleri dikkate almayacağım artık. Animede kötüleşti wanoda neyse toparlarlar inş.

Üye silindi 1004

Oden’le çarpışan Beyazsakal bile zirve izlenimi yaratmıyor. Garp’la Roger’ın tam zirve olduğu yaşları. Çocuk yaştaki Kaido, Garp’la kapışamaz. Zirveden çok uzak olan Big Mom ve Beyazsakal’ın hiç şansı yok. Taş çatlasa en fazla YC seviyesidir Beyazsakal. Big Mom zorlarsan YC3. Kaido yaşı itibariyle Supernova. İki Yonkou seviyesindeki adam bir Yonkou, iki YC ve bir Supernova’ya neden yetemesin?

Oden’le çarpışan Beyazsakal bile zirve izlenimi yaratmıyor. Garp’la Roger’ın tam zirve olduğu yaşları. Çocuk yaştaki Kaido, Garp’la kapışamaz. Zirveden çok uzak olan Big Mom ve Beyazsakal’ın hiç şansı yok. Taş çatlasa en fazla YC seviyesidir Beyazsakal. Big Mom zorlarsan YC3. Kaido yaşı itibariyle Supernova. İki Yonkou seviyesindeki adam bir Yonkou, iki YC ve bir Supernova’ya neden yetemesin?
Kaptanlarına ancak yettiler diye düşünüyorum.Yani bu bölüm olduğu gibi Xebec de tayfaya kenara çekilin emri verdi ben hallederim bunları diye.Roger eşiti ve Garp üstüydü muhtemelen.O kadar güçlüydü yani ve Shiki gibi gözükaralık vardı tek alırım sizi dedi tayfayı karıştırmadı.Sonrası malum ikisi ortaya alıp öldürdüler.Tayfa da birbirini sevmeyen adamlardan oluşan kaptan zoruyla kurulan bir tayfa olduğu için çil yavrusu gibi dağıldılar hepsi yoluna gitti.Garp’ın konusunu açmama sebebine gelince Xebec kendisinden daha güçlüydü diye düşünüyorum.Roger olmasa o başarıyı sağlayamayacağı için o konuyu hatırlamak istemiyor.Unutmayın kutsal falan hikaye Garp için en önemli şey hep güç tutkusu olmuştu.Ego yapıp chinjao kafasına bile öyle hazırlanmıştı.Övündüğü konu da güç üzerinedir hatırlamak istemediği konu da.Prestiji umursamaz Sengoku ünü sana kalsın diyordu kendi bilse yeter gerçeği.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık