Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963: Samuray Olmak

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ter dökmese kan dökecekti.Ama baktı yüzü nurlu biri:artiz:
Önce kan döküp sonra konuşsaymış ya Ace'e yaptığı gibi. :artiz:

Neyse şaka bir yana Oden güçlü bir soytarı çıktı. :/ Hala zirve güçlerin arasında olduğuna pek ihtimal veremiyorum ama şakası yok adamın. Enma ile Kaido'yu yarması gayet mantıklı görünüyor artık.

Oden'i en başından beridir İmparator ayarı bir adam olarak gördüm ben. Ki uşakları olan Doji, Kawamatsu, Denjiro gibi adamlar da üst düzey komutanlar seviyesindeler zaten. Oden bir korsan tayfası kursa kesinlikle İmparator olurdu.

Orochi dediğimiz eleman tamamen propaganda ile halkı yöneten birisi. Önceden onun da güçlü olduğunu düşünürdüm, ama beş para etmez eziğin teki çıkacak. Gerçi "Arkamda Kaido abim var" demesinden belliydi böyle bir şey olacağı. Çocuklara okulda verilen eğitim bile bunun göstergesi.

Oden ve Kaido savaşına gelecek olursak, bence Kaido daha önce Wano'ya saldırmayı denedi, ancak Oden tarafından durduruldu. Kaido yarasını da bu savaşta aldı. Sonradan Orochi, Kaido'ya ortaklık teklif etti ve Oden'i aradan çıkarmak için bir plan yaptılar. Wano'nun düştüğü gün bir şekilde Oden'i savaşmadan ele geçirdiler, nasıl olduğuna dair bir fikrim yok. Sonradan olanları da biliyoruz zaten.
Kocana'nın kelepçelerini açtıran, WB'ye direkt kafa atmaya giden, Yeni Dünya'ya yalnız dolaşan Kaido Oden'i indirmek için kapçıklık mı yaptı? Anlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık