Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler yalnız burası spoiler başlığı. Spoilerla alakasız Luffy-Zoro tartışması yapacaksaniz genel tartışmada yapın lütfen.
Neyse konumuza gelelim. Rocks korsanlarını görmek harika olur. Umarım haklarında daha fazla şey öğrenebiliriz. İzou'nun o zamanlar Wano'da olması ve Oden'e rastlaması sürpriz oldu. Belki Ace'nin Beyazsakala kaybedip tüm tayfasiyla katilmasi gibi bir olay gerceklesmistir. İzou'da başta Oden'le birlikteyken Moby Dick'e bindikten sonra Oyaji'nin cazibesinden etkilenmiş ve orada kalmıştır.

9 kından en güçlüsü shutenmaru. Bu da onaylanmış oldu böylece. Gerçi kawamatsu kuride miydi onu bilemedim. Ama gene de shutenmaru, kawamatsu ve denjirodan güçlü çıkacak gibi. Tabii şuan durum nedir bilemem. Denjiro öne geçmiş olamaz muhtemelen. Zira dojo işletiyor. Shuten ise paso dövüşüyor. Kawa hapiste bir gelişim göstermedi. Shuten durmadan gelişti durdu. Bu durumda şuan shuten en güçlü olabilir. Ona rakip de inu ve neko olabilirdi ama onlar da uzuvsuz kaldılar. İnu bir kawamatsu etmez gibi duruyor.

9 kından en güçlüsü shutenmaru. Bu da onaylanmış oldu böylece. Gerçi kawamatsu kuride miydi onu bilemedim. Ama gene de shutenmaru, kawamatsu ve denjirodan güçlü çıkacak gibi. Tabii şuan durum nedir bilemem. Denjiro öne geçmiş olamaz muhtemelen. Zira dojo işletiyor. Shuten ise paso dövüşüyor. Kawa hapiste bir gelişim göstermedi. Shuten durmadan gelişti durdu. Bu durumda şuan shuten en güçlü olabilir. Ona rakip de inu ve neko olabilirdi ama onlar da uzuvsuz kaldılar. İnu bir kawamatsu etmez gibi duruyor.
İnce gör :rolleyes:

Şu Oden birtek benim ilgimi çekmiyor sanırım oden süper oden sama wuhuu domuz kesti yihuu
Emin ol benimde ilgimi çekmiyo. Sadece merakım şu:

1. Wano, phonegrif ve kozuki ilişkisi varsa oda bunu vericekmi ya da raftel ile ilgili birşey

2. Kaido vs'si ( nasıl çorba oldu falan)

Geçmişi nedense sıkıcı geldi ve abartıldığı kadar değil, wanoda başka elini taşın altına koyan olmadı sadece bence. O yüzden kısa sürerse çok makbule geçer :good:

Nekomamushu falan da iş yapar da Jozu gücünü kolundan alıp vuran adam. Şu saatten sonra ayni etkiyi veremez.

Shanksin ve Nekonun silah bazlı saldirilari var, bu direkt omuz atiyordu adamlara. Kid de meyve ile halleder bir şekil. Kolsuz devam edebilen var da bi Jozu farklı
Jozu kolu ne ara kaybetti hatırlayamadım ?

Shanks'la bir tutamazsın adam yonkou. tek kolla beyazsakala meydan okuyor :respect:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık