Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 959 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfanın hepsi gözüktü, minkler gözüktü, kın gözüktü, Orochi gözüktü.
Geçen sayılarda Orochi mekanındaymış gibi görünen, Where is the Law. :bilmem:

sanji fanları yüzünden sanji'den soğudum. zaten homolar adasında homoda olması ayrı bir sebep olmuştu. zoro adamın hammaddesi. enma'yı her kılıç ustası zapt edemez. kullananın usta olması önemli.

Shinobu'nun hain olma ihtimalini ben de o paneli gördükten sonra kafamda eledim. 9 Kın ve Kozuki ailesinin diğer hizmetkarlarının arasındaki bağ çok sağlam.
Kesinlikle öyle. Yillardir Oden'in varisini ve bir umudu beklemişler. Biribirlerine duyduklari inanç çok etkileyici. Gerçi aralarindan bir hain çıkması etkileyici ve duygusal olurdu. :(

Kesinlikle öyle. Yillardir Oden'in varisini ve bir umudu beklemişler. Biribirlerine duyduklari inanç çok etkileyici. Gerçi aralarindan bir hain çıkması etkileyici ve duygusal olurdu. :(
Neko ve Inuarashi imkansız zaten. Raizo da minklerin kendisi için yaptığı fedakarlıklardan sonra böyle bir şey yapmaz, kendisi de çok üzülmüştü Zou saldırısı sırasında. Kinemon çıkarsa zaten gidip kendimizi camdan atalım o da imkansız. Kawamatsu'yu ponçik bir şey olarak çizdi ondan da zarar gelmez. Kiku biraz değişik bir karakter, soğuk bir havası var ama buna aldanıp suçu ona yıkmak istemem. Ashura Doji'nin 20 yıl boyunca gizli gizli isyan için bir şeyler yaptığını gördük ve Jack'i keserken söyledikleri, Oden'den dayak yiyip adamı olması falan onun hain olma ihtimalini de düşürüyor. Kanjuro'nun Momo ve Kinemon ile ayrı düşmesi ve Jack'in Raizo'nun Zou'da olduğuna neredeyse emin olması düşündürücü. Kiku ve Kanjuro tehlikeli isimler. Geçen bir yerde gördüm, Momo ve Kinemon'un ejderlere karşı olan hassasiyetine rağmen Kanjuro'nun Zou'ya tırmanmaları için bilerek ejderha çizmesinden falan bahsediliyordu. Eyvah eyvah.

Neko ve Inuarashi imkansız zaten. Raizo da minklerin kendisi için yaptığı fedakarlıklardan sonra böyle bir şey yapmaz, kendisi de çok üzülmüştü Zou saldırısı sırasında. Kinemon çıkarsa zaten gidip kendimizi camdan atalım o da imkansız. Kawamatsu'yu ponçik bir şey olarak çizdi ondan da zarar gelmez. Kiku biraz değişik bir karakter, soğuk bir havası var ama buna aldanıp suçu ona yıkmak istemem. Ashura Doji'nin 20 yıl boyunca gizli gizli isyan için bir şeyler yaptığını gördük ve Jack'i keserken söyledikleri, Oden'den dayak yiyip adamı olması falan onun hain olma ihtimalini de düşürüyor. Kanjuro'nun Momo ve Kinemon ile ayrı düşmesi ve Jack'in Raizo'nun Zou'da olduğuna neredeyse emin olması düşündürücü. Kiku ve Kanjuro tehlikeli isimler. Geçen bir yerde gördüm, Momo ve Kinemon'un ejderlere karşı olan hassasiyetine rağmen Kanjuro'nun Zou'ya tırmanmaları için bilerek ejderha çizmesinden falan bahsediliyordu. Eyvah eyvah.
Kanjuro ile ilgili teorileri okumuştum bende. Ikna edici bağlantılar kurulmuştu. Gerçekten en şüpheli kişi. Kiku'yu düşünmek bile istemiyorum. Böyle bir şey olmayacak, olmamalı... :) Geri kalanlara katılıyorum, 9 Kin'i güzel analiz etmişsin. :good:

Iki lokmalık rızkını Luffy ile paylaşmış üstüne bağrına taş basmış maksat midesi boş kalmasın diye zehirli su içen kızcağız. Tama'yı yedirmeyiz.
Bu örneklerden sonra şüphem daha arttı. Kim tanımadığı yeni tanıştığı biri için bunları yapar sorarım size.

Zoro’nun seri sonundaki lakabı Grave Hunter Zoro olucak sanırım. Ölmüş insanların kılıçlarını aşırmayı çok severdi hergele.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık