Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gene gelmişsin ve gene kendi hayal dünyana dair senaryolar yazmışsın. Öncelikle Roger kimseden yardım dilenmedi. Orada bulunuyordu ve Garp da orada olunca ittifak yaptılar. Punk hazardda Smoka olmasa Smokanın yapması gerekeni Zoro yapardı. Bu kadar basit. İttifak yapmak varken neden geri dursun Roger? Ortada kesinleşen hiç bir şey yok. Görüyoruz ki Garpın arkasında bir sürü denizci var. Pek ala Roger'ın da tayfası orada. Ne yapacaktı Roger? Tek başına mı geldi sanıyorsun? Rayleighin diğerlerinden biriyle dövüşmeyip izlediğini mi hayal ediyorsun valla şaşırdım.
Nick ismini mihawk'lı falan görünce yazdığına şaşırmadım. Sen kimsin bu arada tanıyamadım? Beni tanıyormuş gibi davranmışsın da.

Roger orada görünce girişmiş vesaire, ne farkeder? Roger görmedi mi Garp'ın olaya müdahil olduğunu, sanki Roger'ın orada Garp ile beraber dövüşmek zorunda kalmış gibi lanse ediyorsun. Roger 1 gün beklesin, bakalım Garp tek başına yenecek mi, ne karışıyor o işe madem denizciler girmiş, günler torbaya girdi sanki ya o gün dövüşecek ya da bir daha hiç dövüşemeyecekmiş gibi. Korsan ile denizci ittifakı olmuş gerisi beni alakadar etmez. Roger'ın yaptığı normal değil, haliyle o da biliyor tek başına yetmeyeceğini. Bu bariz bir şey.

Roger, rayleigh ile Rox'a daldı da yenemedi mi? Garpın amacı roxu indirmek. Rogerın amacı da o. 2si de dalmışlar bu kadar basit. Bir de Zoro yardımcı kaptan değil demez mi :D İlla bir rütbe mi verilmeli? Zoroya yardımcı kaptan deyince gücü mü artacak bu nasıl argüman?
Hahaha tabii ki rütbe verilmeli.

Hasırşapka tayfasından kim Zoro'ya yardımcı kaptan dedi? Sanji bunu asla kabul etmez. Ölse yine kabul etmez.

Rayleigh'i herkes tayfada yardımcı kaptan kabul etmiş. Fark bu.

Birleşmek zorunda kalmamışlar. Tamamen orada oldukları için birleşmişler. Ayrıca karşıda hayvan gibi kaido, wb, bigmom, shiki var. Bu 4ünü ray mı tutacak? Ray anca 1 kişi alsın. Diğerleri de oturup izlemez herhalde.
O zamanlar Kaido ile Big mom Yonko gücünde değiller. Orada ki tek tehlike Rocks ve WB. Sengoku bunu söylüyor, Kaido ile Big mom o zamanlar şimdi ki gibi güçlü değiller diyor.
Rayleigh bir zahmet alsaydı Yonko seviyesi olmayan adamları, denizcilere gerek kalmasaydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık