Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten öyle olur olursa da herhalde :) Belki Elbaf dönüm noktası olur işte. Ama şu Franky, Robin, Nami ve Chopper'a da artık bi fokus yapsın biraz ayıp olmaya başladı. Acayip arka planda kaldılar.
Luffy dışında tayfayı çok geri plana itti Oda hani güçlendirse bile öyle durum. Dizilerde sevilen ama yönetmenle sıkıntı yaşadığı için gözükme süresi azalan karakterlere döndüler. Bir tek Zoro'ya karizma kastırıyor Oda, ondan başka da bir şey yaptırmıyor zaten

Potansiyel üzerinden söyledim onu. O isimlerin hepsi de sonradan imparator klasmanına geçmiş. Bizim tayfada kaç kişide öyle potansiyel var?
İşte Sengoku diyor ya Big mom ile Kaido o zamanlar daha güçsüzdü, Yonko seviyesi değildi diye.

Blackbeard'de o potansiyel var ve Shanks'ta da, ama onlar tayfa üyesiyken oldukça zayıflardı, Kaido ve Big mom da öyleymiş.

Asıl problem Rocks ve WB. Yani Rayleigh tek başına bir Garp etmemiş. WB > Garp olduğu belli zaten.

Yav zamana niye takildiniz. 20 sene Roger yok, WB gene gecememis işte :T

Shanksin tayfası en güçlü çıkacak kendisi de en zayıf yonko. Güzel dengeliyor bence

Güç sırası yonkolardan yapılabilir bence.
Shanks’in yaşı genç ve Teach az ödül almış diye dedim 2 senede.Ama doğrudur ödüller öyleyse Shanks amiral farkı gibi geridedir muhtemelen.

Sanji için mi dedin reis? :D Sanji'den yonkou çıkmaz kusura bakma. :S
Yazıklar olsun.
Luffy dışında tayfayı çok geri plana itti Oda hani güçlendirse bile öyle durum. Dizilerde sevilen ama yönetmenle sıkıntı yaşadığı için gözükme süresi azalan karakterlere döndüler. Bir tek Zoro'ya karizma kastırıyor Oda, ondan başka da bir şey yaptırmıyor zaten
Şimdi de zaten birden fokus yapmak zorunda kaldı ve çok sırıttı. Ah Oda ah neyse fıstık gibi bölümün üstüne de gömmeyelim seni :D

Shanks’in yaşı genç ve Teach az ödül almış diye dedim 2 senede.Ama doğrudur ödüller öyleyse Shanks amiral farkı gibi geridedir muhtemelen.
Yasoppu bilmem de Roo belki geçmiş olabilir YC1leri. O da belki ama sınıfının en iyileri olduğu gibi bir şey oldu olay.

Bence ödüller güç dengesini yonkoda yansıttı diyorum. Tehdit olasılığı eşit hepsinin bence. Shanks çiçek böcek dağıtarak 4 almıyor sonuçta. Tayfası en güçlü muhtemelen.

Teach bir atak ile hepsini gececektir.

İşin trajikomik yanı şu, adam 6 yıl dedi. Zaman atlaması öncesi 4 sene önce.

Adam kolu kaybetmiş, kaybettikten yıllar sonra Yonko olmuş. Adamın mihawk ile düello ettiği seviyesinin üzerinden nereden baksan milat geçmiş.

Diğer enteresan tarafı da Shanks çift kollu iken Yonko değil.

Ben şöyle diyordum, Shanks kolu kaybedince, Luffy'nin potansiyelini de görünce, güçlenmek için şeytan meyvesi yemiş olabilir. Çünkü yüzme yeteneğini zaten kaybetmiş oldu bir kolu kaybedince, tek kolla yüzülmez demiyorum yüzen kişiler var elbet ama Shanks'ın eskisi gibi yüzemeyeceği bir gerçek. Haliyle kolu kaybedince şeytan meyvesi yiyip, yıllar sonra Yonko olması mantıklı.
Shanks'ın Yonkou olması'nın arkasındaki sebebin şeytan meyvesi gibi basti bir şey olacağını düşünmüyorum. WG ile iletişimde olması, bir denge unsuru kıvamında olması, belki de Pone'nin onda olması daha da uçarsam antik silaha sahip olması gibi derin ve daha trajik bir sebebe bağlanılabilir.

Roger'ın gemide toplamda 3 yonkou seviyesi adam var diyorduk, Rox'ta da benzer bir durum çıktı. Peki ya bizim tayfa? :S Luffy'den sonra geriye bir tek Zoro kalıyor. Onun dışında kimse yok. Bizim tayfa diğerlerinin yanında oldukça zayıf kaldı ha. İleride de çok değişmeyecek bu durum. KK tayfası diyoruz ama daha iyileri de varmış.
Aga kim var Roger'da? Bence Raylegih değil. Oden ise kumandanmış, Shanks'ta miço. Bence Rox daha fena bir şey.

Bu kısımda sadece Oden muallakta ama yine de yonko beklemiyorum ben ondan. Hem adam çekirdek tayfada değilde son yolculuğa katılmış. Benim için tayfa Rayleigh ve Gaban filandır.

Luffy'de Zoro var dedim üzdün. Eskiden daha güçsüz olan ve tam olarak tayfa diye tanımlanmayan bir Rox ile beraber güçlenip gelişen Hasır Şapkalar niye aynı olsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık