Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
God Valley savaş yüzünden değil de başka bir sebepten birden ortadan yok olmuş gibi anladım ben. Muhtemelen bu adada bir gizem çıkacak. Adı bile alengirli.

Bolum One piece takipcileri icin asiri dozda bir bolum. Yani herseyi cok detayli isteyen bir okuyucunun kafasini yakacak bir bolum.
Bolumde benim en cok dikkatimi eken iki sey oldu. Birincisi, genelde animenin zirve karakteri roger olarak gosterildi ve rakibide hukumet gibi bir imaj birakiyordu ama su anda Rocks denen eleman cikti ve gorunen o ki cok guclu bir eleman ve kendisi D. Goruldugu kadariyla da Karasakal modeli bir D. Ama WB nin olmeden once Karasakala o eleman sen degilsin demesi ve Karasakal benzeri bir elemanin altinda yetismesi garip geldi.

Ikincisi ise Oden olayi. Odenin oldurulduguyle ilgili bir bilginin Sengokuda olmamasi garip olur. Her ne kadar cok kapali bir ulke de olsa daha ertesi gununde Bigmam Kaido ittifakindan haberi olan insanlarin o kadar buyuk bir olaydan haberi olmamasi garip. Kaidonun genelde insanlari oldurmek yerine iradelerini kirmaya calismasini dusunursek bir ihtimal aceba Oden yasiyor mu diye birsey geli aklima. Ama Odenin yasamasi onun varisi olan Momonosuke ye hikaye acisindan pek uygun olmaz gibi.

Oden’in hayatta olma ihtimali yok. Saka zaten Kizaru’ya da, Wano hakkında bilgisiz olduğunu anladığımız laflar ediyordu. Cp-0 iletişime geçiyordu Orochi ile yanlış hatırlamıyorsam ve Cp’ye köpek çekiyordu Orochi. O yüzden Saka’ların haberi olmayabilir. Zaten kapalı bir ülke Wano.

Akainu eski kılıççı. Oden ile karşılaşmış olabilir Garp veya Sengoku'nun yanında staj yaparken.

Ryokugyu'nun meyvesi radyasyondur. Bu sebeple Fujitora'da baş ağrısı ve yüzünde yara yapmıştır. Tony Tony Chopper'ın Denizci versiyonu radyoaktif zarar almış Fujitora'yı bandajla tedavi etmiştir.

Son düzenleme:
Rocks reizin rahmetli esinin soyadi Marshall olsa gerek... Gemisinin adi, karargahi, kisiligi belki meyvesi bile yahu bu kadar tesaduf olur mu ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık