Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden herkes Oden'e hayrandı?
Şu anda Wano'yu özel kılan nedir?
Tanrı Vadisi'nde tam olarak ne oldu? Neden silindi haritadan?
Rox ile Teach arasındaki bağlantı nedir?
Bu bölümle birlikte aramıza yeni katılan soru işaretleri de bunlar.
Bazı soru işaretleri kalktı, yenileri geldi. :D
Muhteşem bölümdü. Twitter'de, dünya listesinde 1.sırada bölüm.
Oden de var bir şeyler. Ben şuradaki Kaido hakkındaki yorumumu yarayı Sakazuki'nin yaptığına binaen yazmıştım. Geçen bölümlerde yaraya sebebin Oden olması kendisinin değerini artırdı benim açımdan. Son olarak bu bölümde Roger ve WB'nin yanına Shanks'in sıkıştırılması bir acaba dedirtti tekrardan. Shanks demişken Shanks miço iken Oden'i nasıl isteyebilir ki? 20 kusur yıl önce yerine yakın zamanda tanışmış olmalılar. Eee Oden uzun zaman önce öldü dersek bu durum havada kalıyor. Buradan yola çıkarsak Oden yaşıyor olabilir.

Oden de var bir şeyler. Ben şuradaki Kaido hakkındaki yorumumu yarayı Sakazuki'nin yaptığına binaen yazmıştım. Geçen bölümlerde yaraya sebebin Oden olması kendisinin değerini artırdı benim açımdan. Son olarak bu bölümde Roger ve WB'nin yanına Shanks'in sıkıştırılması bir acaba dedirtti tekrardan. Shanks demişken Shanks miço iken Oden'i nasıl isteyebilir ki? 20 kusur yıl önce yerine yakın zamanda tanışmış olmalılar. Eee Oden uzun zaman önce öldü dersek bu durum havada kalıyor. Buradan yola çıkarsak Oden yaşıyor olabilir.
Evet, ''Shanks hayrandı,'' diyor ama o yaştaki bir Shanks'ın hayran olmasını neden önemsiyor olabilirler? Oden'in ölmemiş olma ihtimali benim canımı sıkıyor ya.

Denizciler yeni Rocks oluşumunu eski tayfa üyelerinden bekliyor ama yanlış tarafa bakıyorlar. Rocks D. Xebec'in mirasını Marsall D. Teach devralmış. Mürettebatı yavaş yavaş topluyor. Muhtemelen Weevil'i de tayfaya katacak. Denizciler yönünü Kaido ile Big Mom'a çeviriyorlar ama aslında asıl tehlike Teach. Roger'in ilanını da ilk geçecek korsan Teach olacak.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık