Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

957: Büyük Haber! Yedi Savaş Lordunu Etkileyecek Bir Olay

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    81
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
umarım cobra ölmüştür. odanın viviyi öldüreceğini sanmıyorum. ama toei bi şey biliyosa bu ağlama sahnesinin altı doldurulmalı
Vivi'nin öleceğini ben de sanmıyorum. Ülkesinin başına geçeceği barizdi zaten. Ayrıca tayfa ile tekrar karşılaşacaktır. Sabo'nun ölümünü Cp0 saklamaya çalışmaz. Bir Kral'ın ölümünü ise saklayabilir. Suikast Girişimi haberi de Devrimcilerin girişimi olabilir. Onu saklamaya da gerek görmezler.

Im'in Vivi ile ilgili planı her ne ise onu ele geçirirken Cobra engel olmaya çalıştı ve öldü büyük ihtimalle. Dünya hükümeti de olayı Sabo'nun üzerine yıkmaya çalışıp idamına karar verecektir. Sabo yakalanmışsa her halükarda idam edilir zaten. Hancock da yakalanır vs derken Luffy ve Müttefikleri Vivi, Sabo, Hancock 3'lüsünü kurtarmak için harekete geçer. Luffy bu sefer başarılı olur. Sabo ve Vivi kurtulur. Hancock ise ölebilir.

Vivi'nin öleceğini ben de sanmıyorum. Ülkesinin başına geçeceği barizdi zaten. Ayrıca tayfa ile tekrar karşılaşacaktır. Sabo'nun ölümünü Cp0 saklamaya çalışmaz. Bir Kral'ın ölümünü ise saklayabilir. Suikast Girişimi haberi de Devrimcilerin girişimi olabilir. Onu saklamayı da gerek görmezler.

Im'in Vivi ile ilgili planı her ne ise onu ele geçirirken Cobra engel olmaya çalıştı ve öldü büyük ihtimalle. Dünya hükümeti de olayı Sabo'nun üzerine yıkmaya çalışıp idamına karar verecektir. Sabo yakalanmışsa her halükarda idam edilir zaten. Hancock da yakalanır vs derken Luffy ve Müttefikleri Vivi, Sabo, Hancock 3'lüsünü kurtarmak için harekete geçer. Luffy bu sefer başarılı olur. Sabo ve Vivi kurtulur. Hancock ise ölebilir.
benzer düşünüyoruz. böyle bir senaryo hoşuma gider

Bu arada özellikle savaş lordlarının tanıtımında kullanılan efektler rahatsız edici. Dövüş çizerken aynı tas aynı hamam olur büyük ihtimalle. Fazla umutlanmamak lazım.

Yeni bölüme de az kaldı, çok beklentiye soktum kendimi :D 1 ay önce falan twitterda, Tanrı Vadisi animede anlatılırken Oda'dan onaylı filler sahneler olacak diye bir söylenti görmüştüm. Birinin ortaya attığı temelsiz bir iddia olduğu çıkmıştı ortaya ama özellikle son bölümdeki Alabasta fillerından sonra insan umutlanmadan duramıyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık