Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Daredewill @Millennium Wizard bizim ki nasıl kahkaha atıyor, Doffy sama hazretlerini çok iyi gördüm. Yakında çıkar kesin oradan. Bu sayıda Dof var diyr çok okunur kesin. :gamyon:
En son Oda’ya sormuşlardı gazete veriyorlar mı diye.Demişti ki ne gazete vermesi mahkum o.Buna rağmen okuyor keyif yapıyor almasını bilmiş.:alkis:Reis demek kendi koparıp almış gazeteyi içeride de adamı vardır kesin.:a:Doffy her yerde kral oranın da ağası olmuş.

Adaya tek başına birey olarak amiral gelse Kuja’yı temizleyemez bu arada.Hancock + yüzlerce haki kullanıcısından bahsedyoruz hepsi ok da kullanıyor.Dört bir yandan yağmura tutarlar.Akainu boşa haki kullanıcıları diye serzeniş etmedi.Hancock tabii kendine güvenecek.Oraya amiralle birlikte güçlü kuvvetler göndermeleri lazım.Onu da denizcileri zayıflatacağından yapmazlar.

Mihawkın oturduğu koltuk teknesindeki koltuktan farklı. Şatodaki koltuğu da öyle değil. Sonuç, yeni koltuk almış şatoya. Adam kral :D

En son Oda’ya sormuşlardı gazete veriyorlar mı diye.Demişti ki ne gazete vermesi mahkum o.Buna rağmen okuyor keyif yapıyor almasını bilmiş.:alkis:Reis demek kendi koparıp almış gazeteyi içeride de adamı vardır kesin.:a:Doffy her yerde kral oranın da ağası olmuş.
Hala kacmamsı tuhaf adam zaka küpü bir yolunu bulup kacar dıyodum ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık