Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl bir büyü? Hani kalitesine bağlı olarak saldırı gücünü falan etkiliyordur. Peki sence nasıl büyülü güç veriyor.

Kullanıcıda bir olay yoksa bu sözler boşuna mı söylendi?

Kullanıcı da bir olay yok demedim. Ben Enma ile yapabileceği en güçlü saldırıyi düz bir kılıç ile yapamaz diyorum. Ve ciddi bir saldırı farkı da olabilir arada bundan bahsediyorum. Ama bu herkesin kılıcı o potansiyelde kullanabileceği anlamına gelmiyor. Yinede kılıcın belli bir güç kaynağı olduğu netleşti artık, en azından benim açımdan.

Kullanıcı da bir olay yok demedim. Ben Enma ile yapabileceği en güçlü saldırıyi düz bir kılıç ile yapamaz diyorum. Ve ciddi bir saldırı farkı da olabilir arada bundan bahsediyorum. Ama bu herkesin kılıcı o potansiyelde kullanabileceği anlamına gelmiyor. Yinede kılıcın belli bir güç kaynağı olduğu netleşti artık, en azından benim açımdan.
Tamamdır benzer düşünüyoruz. Sen büyülü diye yazınca aklında başka bir şey var sanmıştım.

Luffy içten deşmeli haki tekniği öğreniyor
Zoro'ya haki emcükleyen kılıç bahşediliyor
Sanji'de ise renkli don var.

Senin ben verip vereceğin p-up'ı seveyim Oda. Bıkmadın şu adamı itin mabadında gezdirmekten. Adamın en büyük icraatı arc bossunun gücünü tazelemek *******.
Mübalağa yapıyorsun aga. Zoro naparsa yapsın Sanji biraz gerisini yapıyor zaten. Suit olmasaydı diyorum ama olacak gibi.

Peki cevher olarak kastın ne? Bildiğin büyülü tarzda silahlar. Bu arada senin dediğini yapan kılıç gördük zaten. Yunashiri aldığı sıra kılıcın kana susadigini ve çok daha keskin olduğunu belirtmisti Zoro. Shusui'ui kullandığında canlı bir şeymiş gibi uslu dur gibisinden laf etmişti Zoro, sırf o kılıçtan çıkan slash diğer iki kilictan çıkanı ezdigi icin. İlk aldigi kılıç kolunu kesmemeyi seçmişti. Hani kılıcı havaya atıp show yaptığı sıra. Bunlar hep mi metaforik?

Hep metaforik ise Zoro niye bu kadar kasıyor? Alsın normal düz bir kılıç?
Ben bunlara metaforik demedim ki? Adamın dediğini öyle sandım dedim, neye hararetleniyorsun?

Şu günleri göreceğimize keşke Luffynin teklifini reddetip Baratie de sucuklu yumurta yapmaya devam etseydin be Reis... Belki aile terbiyesi görmüş bir hanımla evlenirdin kim bilir belki bir çocuğun bile olabilirdi... Hain Oda seni hak etmiyor...

Tamamdır benzer düşünüyoruz. Sen büyülü diye ayzınca aklında başka bir şey var sanmıştım.
Şu var X kişisi ki bu kişiye normal bir kılıç ustası diyelim. Bu adamın düz bir kılıç ile yapacağı aynı teknikle dereceli kılıçla yapacağı bir olmaz. Enma ise daha da farklı bir kılıç harbi öz bir şeye benziyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık