Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun Kaido'ya ben de gireceğini düşünüyorum da önce King'i mi halledip gidecek yoksa başka birisi mi King ile dövüşecek acaba.Halbuki King Zoro için çok iyi bir rakip.

G4 ile 3.komutanları falan çok kısa sürede indirir gibi geliyor artık belki 2.komutanları bile :D
Aynen öyle planlıyor bence de.

@Dattebayo..!

Oda'nın planıydı bunlar. Sen nasıl hissediyorsun bilmiyorum ama o aşamalardan geçip şimdi böyle bir şekilde kademe kademe oraya gelmiş olması daha çok haz vermiyor mu? Ben diyorum düz bir şekilde komutan indirdigi sıra Yonkou'ya hazır demektir Luffy.

zoronun luffynin yeni haki tekniğini kullandı diyenler için zoronun kolunun ve kılıcın etrafında toplanan eğer haki ise bu teknik ryo dur.
luffy nin öğrendiği teknik ise bunun üst versiyonudur vücudunun dışında topladığı hakiyi rakibinin içine yönlendirmesi.
sonuç:

La olum bunun ihtimali komedi de adamın seriye dahil ettiği güç unsuruna bak besmele çekip tahmin yürütmek lazım artık.

O değil de Vista'nın kılıçlardan çiçek falan çıkıyor ******* Allah bilir senbonzakura'nın kuzenidir o kılıçlar
Direkt alıp kullansa Shusui gibi daha hoş olurdu ama neyse işte yapacak bir şey yok.

Ben Zoro vs King de olmayacak diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık