Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
???
Rayleigh'in yaptığıyla dayınınki aynı, janjanlı v2 değil. Dayının kendisi söylüyor senin becerdiğini ben beceremiyorum diye Luffy'e, bu dayıyı neden attın ki şimdi?
Senin dediğin gibide olsa hakilerin her türü Luffy'nin lastik vücudunun canını yakardı. Ama Lucci'nin darbesini aldığında canı acımıyor Luffy'nin hakisel olarak, sadece kan kusuyor.

Neden hakisel olarak canı acımıyor Luffy'nin? Güçlü bir şok darbesi o kadar rokougan, hakiyle bir alakası olduğunu sanmıyorum ben.

Şu reject'ten bir farkı yok yani ;

ve Luffy, Lucci'yi anmıyor bak hiçbir türlü. Janjanlı v2'yi anardı en azından Lucci bana bunu yaptıydı diye dediğin gibi olsa.

Son düzenleme:
Senin dediğin gibide olsa hakilerin her türü Luffy'nin lastik vücudunun canını yakardı. Ama Lucci'nin darbesini aldığında canı acımıyor Luffy'nin hakisel olarak, sadece kan kusuyor.

Neden hakisel olarak canı acımıyor Luffy'nin? Güçlü bir şok darbesi o kadar rokougan, hakiyle bir alakası olduğunu sanmıyorum ben.

Şu reject'ten bir farkı yok yani ;

ve Luffy, Lucci'yi anmıyor bak hiçbir türlü. Janjanlı v2'yi anardı en azından Lucci bana bunu yaptıydı diye dediğin gibi olsa.
Yav, Garp Luffy'nin kafasına gömünce aah aah diye gezmiyor mu? Nasıl hakisel canı yanmıyor, vallahi anlamadımi, biraz daha açabilir misin?

Yav, Garp Luffy'nin kafasına gömünce aah aah diye gezmiyor mu? Nasıl hakisel canı yanmıyor, vallahi anlamadımi, biraz daha açabilir misin?
Lucci'nin darbesinden sonra adam '' Aghhhh '' diye hakisel olarak kıvranmıyor diyorum ben. Onun yerine '2 Öhhö öhhö '' diye öksürerek kan kusuyor.

Janjanlı v2 dediğin haki v1'in çok daha güçlü hali ama haki sonuç olarak. Luffy'nin canını acıtmadı Lucci vurduğunda ( Yani hakisel olarak acıtmadı, yoksa Lucci normal tekmesiyle bile Luffy'den kan alan biriydi ama bu haki kullandığını göstermiyordu çünkü canını acıtmıyordu ). Eğer Lucci bunu yapıyorsa Luffy onu en azından anmalıydı, gördüğü şeyi biliyor sonuçta.

Law ı kurtaran kişi Kidd.
Neden diyecek olursaniz Kid i lufy kurtardı ve ittifagı biliyo bir yerde borcunu ödemiş oldu ama bu arada law ittifaga davet etti sanirım oda Kaido benim diye katıldı. Elbisede ayakkabıda Kid e uyuyo çünkü.

Ayrıca haine gelince law ın hainlik edecek bir durumu yok.cünkü amaclarına ulastı dof düştü kaybedecek bir şeyi yokki hainlik etsin. Dou düşürmüsken bundan öte koltuk yonkou koltugudur dibine girmenin bi anlamı yok.

Kiminkaybedecek neyi var ona bakmak lazım. Shinobi kaybedecek bir şeyi olmasada işkenceyle aklı yıkanmış ve kaido tarafına geçmiş olabilir killer gibi. O degilse dahi carroot felan degildir. Kesin vanolu biridir.9 kından sadece shinobi sakincalı ve 1 ninja nedir yaw!!!

Aynı zamanda law haini buldu ve planlarının deşifre oldugunu ögrendi. Lawın saklanma nedenide buydu. son dakika gidip bütüp planları degiştirir bence.

Neden diyecek olursaniz Kid i lufy kurtardı ve ittifagı biliyo bir yerde borcunu ödemiş oldu ama bu arada law ittifaga davet etti sanirım oda Kaido benim diye katıldı. Elbisede ayakkabıda Kid e uyuyo çünkü.
Mümkün değil.
1-Kid plan adamı değil.
2-İki sene önce de gördük, bunlar bir diğeri "O benim" dedi diye geri çekilecek, tehlikeden kaçınacak tipler değiller.

Marco'yu almadan gelmez kedicik. Zaten Hasır Şapka filosu gelmezse Marco'nun gelmesi şart. Adam can basacak bizimkilere. Can basmasa bile gelmesi yine şart. Çünkü bizimkilerin ordan çıkması için güçlü bir adam lazım. Hasırların tüm donanmayı toplasan bir Marco etmez.
Bu act sonunda gelir bizimkiler dayaktan maymun olduktan sonra. Zoro'nun pataklanmasına hazır olun. :D

Lucci'nin Enies Lobby'de haki kullandığını sanmıyorum. Yani 6 stil teknikleri pek çok yönden hakiye benziyor ama haki değiller. Yani en üst versiyonu yapıyor ama alt versiyonları yapamıyor mu adam? Garip yani. Vivre Card da güncel bilgiler var zaten, güncel durumda haki kullanamayan adam yok neredeyse.

Lucci ile Luffy'nin Galeyla şirket binasında çarpışmalarında Lucci boğazına shigan kullanıp, eğer lastik olmasaydın boğazın delinir ve bir anda ölürdün demişti. Ki burada Robin ile yaptıkları anlaşma gereği zaten Hasır Şapkaları öldürme niyetinde olmadığı için haki kullanmamıştır denebilir, doğrudur.
Ama Enies Lobby'de hakisi olsaydı, Luffy şu sahnede ölürdü.

Ama Lastik özelliği devam ediyor ve delinmiyor.

Luffy'nin teklifini reddetti. Luffy şuanda en güvenilir kişi olmasına rağmen Kid kimseye güvenmiyor. Haklı da. Hani Luffy'e res çeken Law'ı umursamaz bile.

Kid'in aklı da plana çalışmaz. Luffy gibi duygusal davranıp bodoslama iş yapan karakter.
*Plana çalışıyor olsaydı. Kaido'ya gelişi güzel diklenmez, geri çekilmesini bilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık