Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Kaido'nun Katakuri'den yaşça küçük olduğunu düşünüyorum. Rocks'un en genç üyesi de Kaido çıkacak zannımca yani Katakuri'nin Kaido'nun çocuğu olma işi yaş bence. Aldığı tüm yenilgilerin hepsi Wano'yu istila etmeden önceye dayanıyor tahminen. Ben arc başında tüm yonkoların burada olacağını düşünüyordum bu ittifak bu ihtimali güçlendirdi. Marco, Weewil ve Moria'da dahil olacak Wano senaryosuna bence.

Luffy niye bizimkilerle değil acaba?

Bir de sizce de beklenenden çok çabuk toplanmamışlar mı? Hayır yani bu iyi ama daha sürer gibi gelmişti vbana.
Ayrılacaklardır yine. Topluca durmalarının bir anlamı yok. Kin'emon görev dağılımı yapacağını düşünüyorum. Hem Zoro daha Enma'yı almamış gibi gözüküyor. Ryuma'nın mezarına da gitmek istiyordu.

Şu serideki ben geliyorum diye bağıran olayları; bir hafta önceden falan tahmin edip ''One Piece çok bozdu abi ya arcın sonu başından belli.'' diye şov yapan; ya da bir olayla ilgili üç ihtimal varsa üçünü de yazıp sonra Oda'nın tahmin edilebilir olduğunu iddia eden tayfa şu arcın sonunda ne olacağını tam şu an yazsa da görsek. :S

Şu serideki ben geliyorum diye bağıran olayları; bir hafta önceden falan tahmin edip ''One Piece çok bozdu abi ya arcın sonu başından belli.'' diye şov yapan; ya da bir olayla ilgili üç ihtimal varsa üçünü de yazıp sonra Oda'nın tahmin edilebilir olduğunu iddia eden tayfa şu arcın sonunda ne olacağını tam şu an yazsa da görsek. :S
Kaido düşecek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık