Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954: Bir Ejderhanın Kanatlarında

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law’un gitmesine göz yuman kişi X-Drake veya Kyoshiro olabilir. Bölüm enfesti.
Ben oyumu Kyoshiro'dan kullanıyorum. Drake düz bir pantolon ve uzun bir pelerin giyerken, Kyoshiro kimono giyiyor. Eğer kıyafet değişikliği yapılmamış ise Kyoshiro olma ihtimali bir hayli yüksek. Zaten Kyoshiro'nun Hiyori'yi öldürmüş gibi yapıp kurtarması, onun da bir "planının" olduğunu düşündürtmüyor değil.

Numbers'lar iyi çizilmiş. Başarılı buldum. En azından silüet olarak. Tamamen gördüğümüzde bu kadar etkileyici olmayacaklar zaten :(

İki gün birden atlaması biraz hızlı olmuş. İki gün atlatıyorsan daha fazla olay çizebilirdin. Neyse. Canı istedi mi 20 saniyeye 5 bölüm çizdiği için sorun yok.

İttifak beklenen bir gelişmeydi. Önemi olan bu ittifak sonucu neler olacağı.

Law'ı kurtaran kişi muhtemelen Drake'dir. Belki Kyoshi. Hawkins'i pide gibi ortadan ikiye bölmesi iyiydi. Klasman farkı yine ortada.

Wano çok sağlam bir konuma sahipmiş. Limanlar da epey önemli. Bu limanlar devrimciler ve denizciler çin önemli.

Kaido kurdukları ittifak sonucu dünyayı ele geçirebileceklerini söylüyor. İki yonkou gerçekten büyük güç. Denizcilerin içinden geçecekleri kesin ama dünya hükumeti için iki yonkou daha lazım. Sonra birbirimizi öldüreceğiz kısmı güzeldi.

Kinemon "tilki" lakabını sonuna kadar hak ediyor :alkis:

Zoro kılıcı çabuk bıraktı. Dün sebebini açıkladım. Böyle şeyler olacak maalesef.

Enma'yı bekliyoruz :mincika:

Ryuma'nın mezarına gitmekteki amaç ne olabilir ? Beklenen olacak çünkü. Roronoa Ryuma geliyor :at:

Geçenlerde Zorro için shimotsuki bölgesinin daimyou sunun oğlu gibi birşeyler denmişti öyle olsa tilki gyukimaru onu tanıması gerekirdi lan bu zorrinin babası kim acaba hocası da piyasada yok ölmemiş olması lazım anime de gazetede haberini okuyordu bir de kaidonun Adamı çıkıyormuş keşke kuina da kaido nun Adamı çıksa ne ilginç olurdu

Roronoa ryuma diye bir şey yok ryuma-nın mezarı ringo bölgesinde ve shimotsuki ryuma diye tanıtıldı zoro ve ryuma aralarında kan bağı varsa roronoa ryuma değil shimotsuki zoro olur o ilişki

Ben oyumu Kyoshiro'dan kullanıyorum. Drake düz bir pantolon ve uzun bir pelerin giyerken, Kyoshiro kimono giyiyor. Eğer kıyafet değişikliği yapılmamış ise Kyoshiro olma ihtimali bir hayli yüksek. Zaten Kyoshiro'nun Hiyori'yi öldürmüş gibi yapıp kurtarması, onun da bir "planının" olduğunu düşündürtmüyor değil.

Demir halka detayi falan. Bence %99 Drake

Kyoshironun adamlari da sandalet giyiyordu. Ben Kyoshiro için sandalet diyorum daha çok. Çıplak ayağa o ayakkabı yakar :p

Zoro ile vssine baktım ayaklarını göremedim Kyonun :(

Zoro'nun kılıcı direk satması olmadı, onuruna yakışmadı. Yenisini verceksen al diye bir şey olabilir mi?

Ayrıca Kaido reyizle BM'nin ittifağıda stabil olmaz. 2 gün önce kavga ediyorlardı. Oda Yonkouları güçlü yapmış ama akıldan yoksun yapmış. Ah be kaido reyiz, ele geçirmişsin BM'yi kairosekilerle çöksene üstüne.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık