Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954: Bir Ejderhanın Kanatlarında

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öldürmediğini henüz bilmiyoruz. Ekranın karardığı, bir takım seslerin duyulduğu ve Law'un "Bana soru sorma" dediği bir panel var. Sonrasında hapishaneden çıkıp, gölgeyle konuşuyor.
He öldürdüğünü sanmam, hem kendisi daha önce böyle bir niyetinin olmadığını dedi, hem de bunun için sebebi yok.
Ama o karanlık panelde ne olduğu belli değil. Boşuna karartmış olamaz Oda. Bir şeyler yaptı Law orada.
Karanlık yerde slash yazıyor ya bir bakınayım dedim.

"A single slash is sometimes used as a way of expressing a check mark, with the meaning "OK", "got it", "done", or "thanks". In Japan, a set of multiple slashes(typically three: ///) is used to convey shyness or embarrassment, owing to the way blushing is depicted in manga. "

Google çeviri düzgün olmadığı için bu şekilde atıyorum. :D

"A single slash is sometimes used as a way of expressing a check mark, with the meaning "OK", "got it", "done", or "thanks". In Japan, a set of multiple slashes(typically three: ///) is used to convey shyness or embarrassment, owing to the way blushing is depicted in manga. "

Yok bunun konuyla alakası yok. Slash derken, bunu; "/" kast ediyor.

Giderken bir kere daha kesiyor sadece. Başka bir anlamı yok.

İşin makarası lan. Bir amiral kesmez ama Mihawk'ı o konuda ciddiyim. İki tanesi alabilir ancak.
Bu yorumu görünce gözlerim yaşardı. Böyle düşünenler olması çok güzel. Ancak iki amiralin seride elek gibi delemeyeceği top 3 var sadece. Bir de potansiyel IM.

İki sağ kol bile düzgün bir plan ve işleri rast giderse Yonkou'lara bela olabilir.

Yani tamam mangaka her sayı Yonkou şöyle böyle muhabbeti yapıyor da icraatta yok öyle bir şey.

Üye silindi 1004

Law niye Luffy’e ihanet etsin? Şu komplo teorisi aşığı komplocu arkadaşları anlayamıyorum. Bu herif Luffy’i almak için Dünya’nın en büyük savaş meydanına dalmış. Tamam Law’ın tarzı bir aşılmadık ve entrika üzerine kurulu fakat Luffy’i asla satmaz.

Bu yorumu görünce gözlerim yaşardı. Böyle düşünenler olması çok güzel. Ancak iki amiralin seride elek gibi delemeyeceği top 3 var sadece. Bir de potansiyel IM.

İki sağ kol bile düzgün bir plan ve işleri rast giderse Yonkou'lara bela olabilir.

Yani tamam mangaka her sayı Yonkou şöyle böyle muhabbeti yapıyor da icraatta yok öyle bir şey.
Sağ kolundan sağ koluna değişir o işler. Yeri gelir sağ kol amiral hatta daha fazlası demek olabilir çünkü.

Kimse bir Wb değil tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık