Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimseden 20 yaşında yonkou olmasını bekleyemezsin. Biz 30'lu yaşlardan bahsediyoruz. 20 ile 30'lu yaşlar arasında güç olarak dağlar kadar fark var. O aradaki 10 yıllık zaman farkını göz ardı edip aynı şeyleri sen söylemişsin olayına getirme lütfen. Çünkü aynı şeyler değil :rolleyes::gamyon:
Kaido'nun yaşı durumu falan belli olursa ona göre net konuşuruz zaten. Ben biraz da senin üzerinden Oden'i yonkou ilan edenler için söyledim aslında.

Ula arkadaş "yolunu kaybetmiş Zoro" kısmını "kolunu kaybetmiş Zoro" okudum dibim düştü resmen:hoo:
Dedim Zoro daha fiske vurmadan bir kılıç için niye durduk yere kolunu verdiyse dedim ya:)

Kimseden 20 yaşında yonkou olmasını bekleyemezsin. Biz 30'lu yaşlardan bahsediyoruz. 20 ile 30'lu yaşlar arasında güç olarak dağlar kadar fark var. O aradaki 10 yıllık zaman farkını göz ardı edip aynı şeyleri sen söylemişsin olayına getirme lütfen. Çünkü aynı şeyler değil :rolleyes::gamyon:
Bunların genel eğilimidir bu, istediklerini belirli zamanlarda güçlü ve güçsüz yapabilirler. Kaido'nun kesiği yediği zaman güçsüz olması gerekiyorsa boşuna dil dökmene gerek yok. Yaşı en ideal zamanına denk gelse bile kabul edilmez xD

Bunların genel eğilimidir bu, istediklerini belirli zamanlarda güçlü ve güçsüz yapabilirler. Kaido'nun kesiği yediği zaman güçsüz olması gerekiyorsa boşuna dil dökmene gerek yok. Yaşı en ideal zamanına denk gelse bile kabul edilmez xD
Bunları özellikle senden duymak istemiyorum reddi. :artiz:

Bunları özellikle senden duymak istemiyorum reddi. :artiz:
Hoşuna gitmedi değil mi durum, o yüzden belli bir zaman diliminde birilerinin gücü ile oynamak lazım :hhh:

Sonuçta kesiği yerken daha 25-30 yaşında küçük bir çocuktu :ehe:

Not: Artı bu zaman içinde güçlü ve zayıf yapma meselesini hiç yapmadım o yüzden hikaye anlatma :hıh:

Hoşuna gitmedi değil mi durum, o yüzden belli bir zaman diliminde birilerinin gücü ile oynamak lazım :hhh:

Sonuçta kesiği yerken daha 25-30 yaşında küçük bir çocuktu :ehe:

Not: Artı bu zaman içinde güçlü ve zayıf yapma meselesini hiç yapmadım o yüzden hikaye anlatma :hıh:
Ben de yapmadım. Yaş muhabbetinden densetsu'nun kimseye vurmaması gerektiğini çünkü kendisinin de aynı şüpheye sahip olduğunu gösterdim sadece. :artiz:

Ben de hatırlamıyorum yaptığını :bilmem:

Ama çok tuhaf bir savunma şekli, o zaman diliminde güçsüzdü hikayesi :gamyon:
Beni boşver sen, genel bir durumu belirttim sadece. :/ Yoksa net bir şekilde söylüyorum işte; Oden anormal bir durum yoksa eğer amiral seviyesinde çıkacaktır. Her arc yeni çıkan karakterleri amiral ilan etmeyi sevmem ama bu adam bu unvanı taşıyacak gibi duruyor. Oden'i küçümsediğim falan yok yani.

Galiba Meito Enma en iyi 12 kılıçtan biri. Zoronun İhtiyacı olan kılıç bu olabilir. Ama keşke shuusui yerine sandai kitetsuyu bırakabilse Kılıçlarını hatirlamayanlar için assaya yazdım kılıçları

Biri 21 en iyi kılıçtan olan beyaz kapzalı olan ilk kılıcı ve en çok değer verdiği kılıctı. Adı galiba ichimonji gibi şeydi

Diğeri Wano hazinesi olan en iyi 21 kılıçtan shuusui

3. Sü ise sandai kitetsu ydu (lanetli kılıç) en iyi 50 kılıçtan biri

Yinede bir ümit wano ark sonunda wano kurtarıcısı olarak shuusui Zoroya hediye edilebilir diye ümit ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık