Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953: Buralarda Bir Tilki Yaşardı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıç dediğin demir çubuk. Çok fazla anlam yükleniyor. Zoro iki tane kesici özellikli metal sopa + Wado ile dei(kk)u olusa daha değerli olur. Ayrıca onun bunun çocuğu bir soylu değil de basit bir köylü olması başarısına daha da değer katar.

Kılıç dediğin demir çubuk. Çok fazla anlam yükleniyor. Zoro iki tane kesici özellikli metal sopa + Wado ile dei(kk)u olusa daha değerli olur. Ayrıca onun bunun çocuğu bir soylu değil de basit bir köylü olması da başarısına değer katar.
Wado, Zoro için öyle demir çubuk değil işte. Sayfalarca bu anlatılmaya çalışınıldı da neyse. :oleyo:

Bu arada bir şey belirtmek istiyorum; Sanki tüm iş kılıçtaymış gibi yorumlar var. Kullanıcının ne kadar önemli olduğu malum. He araya lanet falan girer o da ayrı, sonuçta sende kesecek güç yoksa anca dayak manyağı olursun. Her kılıç sahibinin yaptığı şeylerle anılır. Bu kılıç da sahibi ile Kaido gibi bir canavarı kesmiş olay bu.

Wado, Zoro için öyle demir çubuk değil işte. Sayfalarca bu anlatılmaya çalışınıldı da neyse. :oleyo:
Wado değerli olduğu için adını yazdım, demir çubuk demedim özellikle. Demek istediğim Wado'yu değerli yapan bilmem ne serisinden olması değil, manevi olarak değerli olması. Manevi değeri olmadıktan sonra kılıç demir çubuk, serisi geçmişi adı önemsiz.

O kendini bilmez Zoro fanına en güzel cevabı bir Sanji'ci vermiş:

Zoro'nun teklifi kabul edeceği bile belli değil; bunlar şimdiden tüm kılıçları sattırıp daha iyi kılıçlar aldırma derdindeler. :(
Ben şahsen iyi bir tersleme bekliyorum Zoro'dan. Yoksa fena gömerim haftaya da.

Senin Law olsa kabul ederdi teklifi bu arada. Hatta üstüne Bepo'yu da satıp bir kılıç daha isterdi. :D
Niye reddetain ki? Adam kılıç ustasıyım diye dolanmıyor ortada. O kılıç onun neşteri. Meyvesini her zaman kullanamadığı için kullandığı silahı.
Gerçi bu durumda neden rasgele bir kılıç değil de isimli ve lanetli bir kılıç kullanıyor tartışılır ama bu büyük savaşta Enma'nın kullanılacağına garanti gözüyle baktığımdan mantıklı olanı yapacaktır.

Gerçi Law'un bile güç için emektar kılıcını bırakması beni rahatsız eder, şimdi düşündüm de. :artiz:

Niye reddetain ki? Adam kılıç ustasıyım diye dolanmıyor ortada. O kılıç onun neşteri. Meyvesini her zaman kullanamadığı için kullandığı silahı.
Gerçi bu durumda neden rasgele bir kılıç değil de isimli ve lanetli bir kılıç kullanıyor tartışılır ama bu büyük savaşta Enma'nın kullanılacağına garanti gözüyle baktığımdan mantıklı olanı yapacaktır.

Gerçi Law'un bile güç için emektar kılıcını bırakması beni rahatsız eder, şimdi düşündüm de. :artiz:
Özel duruyor kılıç onda. Kalsın. :hhh:
Boyu, uzun püsküllü oluşu, kını, laneti(üstelik lanetinin adı da var.)
Oda, Kikoku için bir şeyler öne sürer mi bilmiyorum ama ilgimi çekiyor. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık