Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linlin favori karakterlerim arasında hızlı yükseliyor ilk gördüğümde meymenetsiz cadı dan şu arcla birlikte aklı başında olmayan haliyle bile yargı dağıtan teyzeye evrildi.

Oha olaylar hiç tahmin edilemeyen bir noktaya geliyor BM krize girip ortalığı yıkacak o arada Queen perte çıkacak Luffyler de tüyecek diye düşünüyordum krize giren BM hyo ya atak yapıyor o esnada Luffy araya giriyor spoilera göre kalpten gidebiliriz umarım doğrudur.

Tek yetmemiş ya. Zaten Kaido Fatih'in hakisiyle Luffy'i yordu yoksa Luffy iki vurdu diye neden nefes nefese kalsın. Hem Kaido'nun sopası da deniztaşı. Hem Kaido Linlin'e bile tek atardı bakmayın Kaido'nun kendisinden tırstığına, o tayfadan tırsıyordu, toplu savaştan tırsıyordu, bizzat kendi ağzıyla öyle dedi.
Kaldı mı başka argüman?
Neyse asıl yoruma geçelim. Katakuri'nin en güçlü sağ kol olabileceği (yapılabilir makul bir yorum) ve Luffy'nin de kesinkes Katakuri'nin gücünü her türlü aştığını düşünenlerin bu bölümde ikinci komutanın bir yonkouya karşı ayakta kalıp ilk gelen spoya göre dövüşe devam edebilmesine ne yorum yapacağını merak ediyorum. Luffy cidden sağ kol seviyesi mi konusu gene hortlayacak gibi ki ben de öyle demiştim ama spoya göre işler değişecek.
Bu kadar kendinden emin olup da bu kadar yanlış analizler yapabilmek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık