Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946: Queen, O-Lin'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamlar Kaido'yu indirmeye gelmişler millet hala Bigmom antrenman tahtası nasıl olur diyor. :S Kafası gidik tam gücünden mahrum Bigmom'dan iyi antrenman şansı mı olur la? :/ Bu yaratık hapishaneye yöneldiği anda söylemiştim zaten Luffy bununla dövüşüp kendini geliştirecek diye. Öyle de olacak görüldüğü gibi. Vs sonuçlanmaz gerçi ama olsun.

Adamlar Kaido'yu indirmeye gelmişler millet hala Bigmom antrenman tahtası nasıl olur diyor. :S Kafası gidik tam gücünden mahrum Bigmom'dan iyi antrenman şansı mı olur la? :/ Bu yaratık hapishaneye yöneldiği anda söylemiştim zaten Luffy bununla dövüşüp kendini geliştirecek diye. Öyle de olacak görüldüğü gibi. Vs sonuçlanmaz gerçi ama olsun.
Wcı gibi kaçış olacak sanıyorlar sanırım. :/

Allah allah. Yonko indirmeye geliyorlar, diğer yonko kum cuvali olacak. Neden problem ediyoruz acaba?

Kawamatsu'nun hapisten çıkışının girizgahı yapıldı
Kid ve Killer'ın işkence görmesi son buldu
Luffy ufaktan flow hakiyi kullandı
Kaido'ya giden iletişimin nasıl olduğuna ve iletişimin nasıl kesildiğine de değinildi (böyle ayrıntılar hikayenin doluluğu ve mantığı için önemli)

Bunların tamamı hikayenin devamlılığı için gereken şeylerdi. Bir bölümde işlendi. Hala nasıl boş bölüm oluyor? Bir de BM deneme tahtası, kum çuvalı falan olmayacak. Luffy görünmez kalkanı ufaktan yapabilse bile BM onu aşıp Luffy'yi uçuracaktır. Oda hiçbir zaman güç artışını aceleye getirmedi, getirmeyecek.

Linlin in koku almaya çalıştığı sıradaki hali çok hoş olmuş cidden :D linlin in kutuyu açmadan önce insanlarda bıraktığı endişe luffy nin sesli düşünmesi, chopper ın onu tam başını belaya soktuğu sırada bulması hoş detaylardı. Doğrusu queen in düşeceğini ben de zannetmiyorum. Öncesinde luffy son büyük antrenmanına queen ile yapar diyordum ama şimdi işler belirsiz bir hal aldı. Bm nin olaylara girişi biraz geleceği bulanıklaştırdı. Kaido tekrar aniden bir yerde belirirse şaşırmayacağım artık. Ve son sahne. Öyle zannediyorum ki yumruklar çarpıştığında bir şekilde linlin in hafızası yerine gelecek ve h. Haki patlaması olacak. Sonra olaylar olaylar

Karakteri soktuğu konum ile ilgisi var. Big Mom'ın şu halleri rahatsızlık vermeye başladı. Yoksa Chopper'ın, big Mom'ı durdurduğu yerde Luffy'nin durduracak olması sıkıntı değil. :/

Kaldı ki Luffy durduracak olsa bile bu kadın açlık krizine girdi. Kafayı yine Luffy'ye taktı. Oda nasıl çözecek bu sorunu merak diyorum. Yine ikinci bir Wcı bakası yaşanmasın da.

Queen'i daha yeni halı gibi silkeleyen bir yaratığın kum çuvalı olacağı fikrini nereden çıkardın?
Kaido'yu indirecem diye çıkan teknik için deneme tahtası diye geliyor kadın. Hyo denen adamı söylediği ile uygulacak da muhtemelen. Söz konusu Luffy olunca durum nereye gidiyor az çok kestirebiliyorum. Kadının Jinbei, Chopper, Brook'a o duruma sokunca Luffy için de..

Ne BM'ye ne Kaido'ya işlemez ise ne âlâ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık