Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946: Queen, O-Lin'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Tombe

Reis Nami’nin etkisi elbet oldu ama Nami olmasa dövemez diye bir durum yok. Kata dövüşü de uzun süreden sonra izlediğimiz en iyi dövüştü. O kadar güzel işlenen bir arctan sonra böyle bir arc, fantastik seri bile olsa mantık sınırlarını aşıyor.

Booooomboş bir bölüm. Haftaya da son panel olarak durdurmayı vermese bari.
Güzel ama bomboş bölümmüş gercekten.Olin geldi queeni yere vurdu raizo ve caribou baglantiyi kesip anahtar aldi luffy yemegi yedigini icinden yerine dişaridan soyledi diye mamanin öfkesini üzerine cekti ring disina cikarken kelepceleri kirdi sonra ihtiyar beni korumalisin hakin böyle gelisir dedi luffy gel yonkou dedi.Bunun icin 2 hafta bekledik bu yani sirf big mom ve luffynin hatrina orta dedim yoksa kötü diyordum

bölüm fena değildi. Queen'in meyvesini çok da beğenmedim, yanlış anlaşılmasın ilk dönüştüğü anda da beğenmedim. Yani 4 ayaklı uzun bir boynu ve kuyruğu olan bir otçul dinozora dönüşünce ne kazanıyorsun anlamıyorum ki. Bir tek dayanıklılık kazandı. Queen de salak biraz. Yarı insan formunda olsaydı en azından bir savuşturma ya da bir saldırı yapardı. Biliyorsun rakibin senden daha güçlü olduğunu ama savunma yapamayacağın bir forma dönüşüyorsun, doğal olarak BM karşısında iki hamlede bitersin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık