Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam 2 kılıç diye derslerde anlatıyorlar. Palavra muhtemelen o. Elinnde sürekli tüfekle geziyor, nasıl kılıç ustasıymış o.
Cidden kılıcının kınını atan birisi bu. Derslerde Orochi'yi anlatan kadın bile Kaido'nun tayfasından. Orochi'nin gücü propaganda geliyor. Sadece biraz kafası çalışıyor, onun nedeni de korkaklığından. Zavallı karakterin teki. Şu op evreninde en tiksindiğim karakter olabilir.

Vasıfsız insanlar kendi hükümlerine dil uzatıldığı zaman bu denli delirirler.
Dof da delirdi. Ama sonuç olarak güçlü. Hatta o sinirden dolayı lawdan hasar aldı. Orochi güçlü olmasa bir şekilde öldürürler ve başkası shogun olurdu. Belli ki adamın gücü var. Ki son derece iyi bir meyvesi var. Çöpe yedirsen iş yapar. Hayvan gibi zoan. Daha ne olsun.

Cidden kılıcının kınını atan birisi bu. Derslerde Orochi'yi anlatan kadın bile Kaido'nun tayfasından. Orochi'nin gücü propaganda geliyor. Sadece biraz kafası çalışıyor, onun nedeni de korkaklığından. Zavallı karakterin teki. Şu op evreninde en tiksindiğim karakter olabilir.
Kafası kesinlikle çalışıyor. Salak diyen olursa o adam salak değil, lakin güçleri konusunda bir manipülasyon söz konusu. Eski daimyo çıkar mı diye düşündüm. O da olmaz gibi. Palavracı, şaklabanın teki. Umarım ölür. Bunu cidden diyorum artık ölsün yahu birileri kötülerden.

O yılan karıdan neler çıkacak acaba :D O daha tehlikeli mesela. Çünkü Wano kurtulsa bile zihniyet değişmesi zor. O kadın direkt çocukları etkiledi. Müttefik üyeleri yakalnırken bile yaşlı kesim üzülmüştü gene de çocuklar "yuh" çekiyordu. Zihniyet değişikliği nasıl olacak çooook merak ediyorum.

Olabilir. Sinirlenebilir. Basit bir şeye de kızabilir. Kaido da kendisi için çöp olan luffye kızdı tek attı geçti :D
Adamın hayalini yıktılar. Orochi dediğin karakter her şeyini Oden'e borçlu olmasına rağmen ona ihanet etmiş birisi. Büyük ihtimal altında büyük bir kıskançlık yatıyor. Cidden şu tip güçlü olmasın. Ne karakteri ne tipi hak etmiyor.

Kafası kesinlikle çalışıyor. Salak diyen olursa o adam salak değil, lakin güçleri konusunda bir manipülasyon söz konusu. Eski daimyo çıkar mı diye düşündüm. O da olmaz gibi. Palavracı, şaklabanın teki. Umarım ölür. Bunu cidden diyorum artık ölsün yahu birileri kötülerden.

O yılan karıdan neler çıkacak acaba :D O daha tehlikeli mesela. Çünkü Wano kurtulsa bile zihniyet değişmesi zor. O kadın direkt çocukları etkiledi. Müttefik üyeleri yakalnırken bile yaşlı kesim üzülmüştü gene de çocuklar "yuh" çekiyordu. Zihniyet değişikliği nasıl olacak çooook merak ediyorum.
Orochi kahraman olarak tanıtıldı. O çocuklar için yeni bir kahraman gerek. Örnek olacak birisi.

Orochi kahraman olarak tanıtıldı. O çocuklar için yeni bir kahraman gerek. Örnek olacak birisi.
Luffy :tmm:

O çocuklar bilmiyor ki ama. Orochi kahraman denmiş ve korsanlar o kahramanı öldürüyor. O zihniyet kolay gitmez. Hadi Rosada oyuncak dedin de burada ne diyeceksin. Tüm çocuklar beyni yıkanmış yandaş medya ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık