Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Psikolojik problemli ya da kafası sürekli değişik bir tip hayalimde. Yasu da o karakterlerden biri deyip at fava yapiyim bari :D

Aynen ya. Ben Smoothie görmek istiyorum.:mincika:

Alaaddinin cini ile şeker adama gerek yok ama
Şeker adama ben de gıcığım. :artiz:
Nami'nin 3 saniye bile katlanmayacağı şeye ağızları burunları dağılana kadar dayanmışlarsa bu tayfaya güvenmemek hakarettir.
Kaldı ki Law "Ölürler de konuşmazlar." demiş. Bundan sonra hala onlardan şüphe eden insanlara yazıklar olsun asıl.

Nerede güven? Nerede müttefiklik ya? Biraraya gelip Yonkou'ya savaş açıyor bu grup, neyin kafasında bunlar?
Tayfa, Law'a bir şey söylemedi o konuda. O yüzden onları katması saçma olur. Nami ve Usopp da kendilerinden yola çıkıyorlar ve konuşmaları normal olurdu, diyorlar. Suçlamıyorlar yani.
Millet çok farketmedi ama Hyo amca güç harcama diyor. Büyük ihtimal kendi hakisini kullandığı için böyle diyor. Eğer muhabbet bahsettiğimiz gibi ise haki bitme devri kapanır gibi geliyor bana. Rayleigh'nin bunu öğretmemiş olması kadar saçma bir şey yok. Oysa ki bu mantıkla çalışıyorsa en önemli haki kullanımlarından biri olur.
G4 için güzel bir çözüm buldu sanırım Oda. Gerçi yeni bulduğu bir şey olmayabilir. Rayleigh konusu her geçen gün daha saçma bir hal alıyor. "Bana balık verme, balık tutmayı öğret," muhabbetini de geçti iş. Eline olta tutuşturup gitmiş sanırım. :/

İnanılmaz bir bölüm olmuş, efsane yani öyle böyle değil :rolleyes:
Reis sen nerelerdeydin ya? :flaugh:

Yasu orochiye çok benziyor. Kesin kardeş çıkacak bakın görün. Hemi de denjiro çıkacak. Ama denjiro çıksa hapiste olurdu. Acaba denjiro olduğu bilinmiyor mu. Kanjuro falan tanımadı.

Bakalım :) mistik meyvelerin logiadan daha nadir bulunduğu yerde Orochiye ekstra özellikler verilir. Bilemiyecem ne olduğunu
Ben daha çok işkence bölümüne takıldım. Megami sama ve Usopp kun işkence görmeyle ilgili konuştular. Bu ikili bence esir düşecek ve söyledikleri duruma maruz kalacaklar. Ama konuşmayacaklar, böyle ironik ve epik bir sahne olacak.

Ben daha çok işkence bölümüne takıldım. Megami sama ve Usopp kun işkence görmeyle ilgili konuştular. Bu ikili bence esir düşecek ve söyledikleri duruma maruz kalacaklar. Ama konuşmayacaklar, böyle ironik ve epik bir sahne olacak.
Usopp öyle boş konuşur ama sağlamdır o. Ötmez yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık