Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ussop veya nami’de ötmezdi bence.
Sanji skypia’da nami’yi kurtarmaya giderken ussop kusura bakma ama nami’yi kurtarmak için seni bile feda ederim gibisinden şeyler söylüyordu ama bi baktık ki sanji ussop’u kurtarıp enel’in saldırısına kafa attı. Yani karakterler iş ciddiye binince gerçek ruhları ortaya çıkabiliyor. Sözlere fazla takılmamak gerekiyor. Ben şahsen bizim tayfadan birisinin asla luffy’yi dayak yese bile satacağını düşünemiyorum:D sonuçta nice badireler ve dayaklar yediler hepsi ve bunu tayfa için yaptılar.
Buna ben de katılıyorum. Hatta usopp'u da severim. Ama yine de artık kendine güvenmesi lazım. Nami hadi neyse o öyle söyler ama Usopp artık güvensin kendine o yüzden sinirlendim biraz :D

Hyo'nun bahsettiği teknik ateşi kesmeye yarıyor mu bilmiyorum yalnız slash'e haki eklemek öyle bir şey değil işte. Olsaydı Zoro zaten ateşi keserdi.
Ateşi kesen şey haki değil. Kinemon kendi tekniği olduğunu söylüyor. Tekniği bilmek lazım. Haki dışında bir teknikle kesilmesi lazım. Haki her şeye çözüm değil.

Bizimkilerin tahmini toplayacakları adam sayısı ne kadardı? 900 falan mıydı? Luffy tek başına 9000 falan toplayacak :D Luffy>Tayfa
Luffy değil, hyo toplayacak onları. Bunlar zaten shoguna karşı hareket eden insanlar. Luffy olmadan da bunu yapmışlar yakalanıp hapse atılmışlar. Konu luffy değil yani. Luffy sadece hapisten kurtarıp 2. bir şans verecek. Ama belli ki onu da luffy değil big mom yapacak. Hyo > Luffy yani :D

Raizo kawamantsu en önemli kişi diyor ne pahasına olursa olsun kurtarmalıyız diyor wano -nun en güçlü en muhteşem samurayı mı yoksa çok merak ettim garip olan hyogoro 10 bin kişilik ordunun anahtarı ama kawamatsu daha değerli gibi gözüktü
Bu benim de ilgimi çekti. Adam muhtemelen kolsuz, bacaksız, zayıf düşmüş bir halde. Nasıl bu kadar önemli olabiliyor? Neden inatla gizem kasıyorlar?

Caribou içine ne kadar çok şey alırsa alsın, kütlesi artmıyor. Yani tek başına binlerce kişiyi kimseye fark ettirmeden, her yere sokabilir. Koca ordu Onigashima'ya bu şekilde rahatlıkla girebilir. Nefret ettiğiniz Caribou çok işe yarayacak.
Çok iyi bir düşünce. Keşke seriyi senin kadar güzel okuyabilsek.

Tecavüzcü olduğunu kim söyledi ? Denizkızlarını satacaktı girişimci adam bir tanesi 500 milyon mu ne ediyordu iyi para .:oleyo2:
Nami kezbanını da kaçırıp satar inşallah. Gerçi 5 milyon bile etmez o ama.

Bana kalırsa son derece iyi bir bölümdü. Yasunun tokonun babası olmasını beklemiyordum. Ayrıca iyi biri olduğuna artık emin oldum ben. Konuşmaları söylendiği gibi geçmişte büyük biri olduğunu gösterir nitelikte. Bütün orochi düşmanlarının hapishanede olması ve 10 bin kişiye yakın bir sayıda olmaları üstüne eski Yakuza liderlerinin hepsinin hapishanede olması mükemmel bir gelişme. Yaşlı hyogoro hepsini ikna edemesede çoğunu ikna edip müttefik olarak yanlarına çekecektir. Bu bölümden sonra daha canlı ve dolu bölümler geleceği kesinleşti. Bigmom unda yardımıyla hapishaneyi ele gecirir bizimkiler sonra başlasın şenlik :oleyo2:

:at::at:

Çoğu kişi Caribou nun faydadan daha çok zarar getireceğini soylesede ilerde bence son derece faydalı olacaktır. Aksi halde yan bir karakter üzerinde bu kadar çok durulmazdı.

Çoğu kişi Caribou nun faydadan daha çok zarar getireceğini soylesede ilerde bence son derece faydalı olacaktır. Aksi halde yan bir karakter üzerinde bu kadar çok durulmazdı.
Tayfaya girmesine karşıyız. Adadan çıktıktan sonra baksın yoluna en kötü girsin filoya. Her üye şuan da Luffy için ölümüne dövüşebilecekken Caribou, Luffy'den korkuyor, onun için mi ölümüne dövüşecek. :oleyo2:

Ötmezlerdi belki ama o şekilde konuşmaları hoş değil.

Daha ne kadar ciddiye binmesini bekleyecekler acaba? Asıl gerçeği Kaido karşılarına çıktığında mı fark edecekler. Ya da ciddiyet için bir ölüm mü bekliyorlar.
Tabi öyle konuşmaları hoş değil ama biliyorsun serinin kendisinde ciddiyet problemleri mevcut. Normalde en ciddi kişi luffy olması gerekiyor ama maalesef ölümün kıyısında ve tehlike ayağa geldiği zaman ciddileşiyor anca:/
Katılıyorum. Adamsın
:sapkali:
Buna ben de katılıyorum. Hatta usopp'u da severim. Ama yine de artık kendine güvenmesi lazım. Nami hadi neyse o öyle söyler ama Usopp artık güvensin kendine o yüzden sinirlendim biraz :D
Ussop her zamanki ussop işte:D haki açmasına bile baya şaşırmıştım. Diğer tayfa üyelerinin ciddiyeti hat safhaya ulaştığı vakit ussop’un ciddiyeti yeni başlıyor öyle bir karakter malesef:D
Sanji ve Franky Law’u takip edip yardım edecektir.
Çok zor be reis... sanji hamama gitmeseydi şu an nami ve robin aynı durumda olurdu eğer sanji onları yine yalnız bırakırsa franky onları tek başına koruyamaz gibime geliyor. Sanji nasıl başkenti tek başına kurtarıp sağ salim geri döndüyse law’da bunu başaracaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık