Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy hyo'yu kurtarmak adına geliştiriyor kendini. Ilerki bolumlerde Queen vs Luffy görebilir miyiz?(Luffy'nin rakibi kaido ama bir 2vuruş atabilirler bence)

Luffy için gözlem haki, şimdi bu, ileride h. Haki türevleri çıkar

Çok ana karakter bazlı bir olaya dönüldü.

Tayfada haki acmamis adamlar var daha :/

Görünüşe göre hapishane ve başkentte olaylar patlak verecek. Açıkçası bana Onigashima'ya baskın yapmaları pek mümkün gelmiyordu. Sanırım Kaido'nun kendisi gelecek Wano'ya.

Birileri bazılarına Luffy'nin boğazındaki ölümcül şeyi hatırlatsın ya. Yine acayip acayip şeyleri görmek şaşırtıcı olmadı gerçi. Adam şu ana kadar belki 100 defa kaçabilirdi. Ama işte bazıların yaptığı fakat kendisinin tek yemekten kaçmayıp orada kaldığı için oluyor bunlar. :D Gerçi o bazıları kaçtıktan sonra da tek yedi ya, neyse...

Öğrensin Luffy'm öğrensin. Kaido'dan tek yedikten sonra altın s.çsa hakkıdır bu çocuğun.:) Dayının Reyli ile falan ilişkisi sürpriz olmuştu, bu hakiyi bilmesi ya da öğretecek durumda da sürpriz oldu. Dayııım neler saklıyorsun sen...

Zoro olayında o kadar ters köşe olduktan sonra çat diye söylendi ya la. Hyori de herkese güveniyor anlaşılan.

Bölümün sonunda bm’nin hapse varmasını beklerdim:/

Oda’nın Luffy’yi haki konusunda hayvan gibi geliştirip diğer tayfa üyelerini haki konusunda ihmal edip geride bırakması beni yavaş yavaş rahatsız etmeye başladı.

Spoiler'dan anlaşılan boş bir bölüm olacak ama yapaçak birsey yok böyle bölümlerinde olması gerekiyo hikayenin ilerlemsi icin umarım kisa sürer bu bos bolum haftaya yine güzel bir bölüm gelir umarım.

Jinbei kapak isteği olmasa keşke. Wanoya dönüşünü izlesek yavaştan cover story şekilde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık