Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939: İhtiyar Hyorse Yolu Biliyor

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 148 75.1%
  • Orta

Kullanılan: 41 20.8%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Benim beklentim var da- Law'dan da farklı bir güç görecek miyiz acaba.

Luffy-Zoro-Sanji-Robin-Nami, biri haki biri koka biri suit biri klon biri zeus. Hepsi bir şeyler sergiledi.
Yeni bir teknik çıkmaz ondan artık. Ama meyvesini uyandırabilir.
Uyandırsın da. O tayfanın hali neydi öyle bu bölüm.
Oda'nın bu adama iadei itibar yapması lazım.

Yeni bir teknik çıkmaz ondan artık. Ama meyvesini uyandırabilir.
Uyandırsın da. O tayfanın hali neydi öyle bu bölüm.
Oda'nın bu adama iadei itibar yapması lazım.
Gimme Knife kendi geliştirdiğini söylemişti. Tıp geniş bir alan ya belki teknik geliştirmiştir yine. Tabi gönlüm ya meyvesi uyanmasının ya da laneti devreye girmesinden yana.

Olabilir. Yarıya kadar gördük dressrosada. Wano da tam ve hareket edebilir şekilde. Umarım nami Prometheus'da alır da. Tayfanın en güçlüsü olur.
Haha 3'lüyü bozmaz Oda. :D

Gimme Knife kendi geliştirdiğini söylemişti. Tıp geniş bir alan ya belki teknik geliştirmiştir yine. Tabi gönlüm ya meyvesi uyanmasının ya da laneti devreye girmesinden yana.
Lanet?
Tıp ile ilgili alanda daha fazla teknik geliştirmesi mümkün olsaydı şimdiye kadar geliştirdi. Doflamingo'ya ulaşabildiği en zirveye ulaşıp saldırıya geçmiştir.

Zoro'yu prometheus ve zeusla bir teklese ne güzel olur ya.:D
Nami bu yapar. Ama Zoro'dan önce Sanji'ye yapar. :D

Lanet?
Tıp ile ilgili alanda daha fazla teknik geliştirmesi mümkün olsaydı şimdiye kadar geliştirdi. Doflamingo'ya ulaşabildiği en zirveye ulaşıp saldırıya geçmiştir.
Oda, kılıcı için lanetli dedi. Hatta en çok konuşulan 3 lanet Cavendish-Zoro-Law kılıçları.

Seride Mihawk ile beraber uzun kılıca sahip ikinci karakter olarak biliyorum, Law'ı. Başka da yok. Mihawk, kılıcı özel ise Kikoku'dan da çıkmalı bir şeyler, üstelik lanetli denmişse.

Kılıcının lanetinin aldığı isim şeytanın çığlığı/gözyaşı anlamına geliyor. Ve kılıç acıyı temsil ediyor. Law'ı sürekli acı ve ölümlerin olduğu bir ortamda gördük. Bu sayı da kalp korsanları ölüme yakın duruyorlar. Ölürler mi bilmiyorum Law'ın belki de onları böyle görüşü kılıcın gücünü de çıkartır ortaya. Biz sadece meyvesine tanık olduk, kılıcından da görsek bir şeyler fena olmazdı. :oleyo:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık