Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin olayı tam olarak ARPG'lerde kendinden levelce yüksek yaratıktan tek bir basit vuruşla tek yemeye döndü. Item ve level kasınca boğuşabilir Kaido ile :fool:

Nidai Kitetsunun eski sahibi Oden çıkacak.Lanetli kılıçları tanıtırken başlarına kaza falan geldiği söyleniyordu, hatta arka panelde de yılan vari bir canlı vardı.Odene de Ejder denk gelmiş işte , Kaido öldürmüş.Luffy de hala o kılıcı taşıyor, Odenin yapamadığını yapacak

Kaidou hafife alma eğlenme gibi bir duruma hiç girmemiş. Vs öncesi laf sokmaya da girmeden sopayı oturtup konuşmaya başladı.

Hahhhah lan baktıkça gülesim geliyor :D

Seriyi ben mi yanlis yorumluyorum yoksa genel anlamda farkli bir bakış açısı mı kullanıyor herkes ? Manga 871 de g4 acip BM ye Luffy vurduğunda, BM sadece savunma yaptığı halde Luffy'nin g4 sönüyordu .Kaidonun saldırısında Luffy'nin tek yemesi normal değil mi ?

Herkesi yonko-amiral seviyesine çıkaralım sonra oha bu nasıl güç diyelim.
Herkesin seviyesi belli. Bu seride 4 amiral var
Ve 4 yonko var. Yaşlı bunaklar da güçlüdür ama eskisi gibi değiller işte.

Kizaru boşuna ‘ben gideyimmi’ demedi.
Yonkolara cevap verebilecek tek güç amiraller bu Mf de gözümüze sokulmuştu.
Amiral yonko etmez ama cevap verebilir.
O yüzden kizaru gitse çok rahat bilgi toplayıp istihbarat sızdırabilir. Çünkü ona da cevap verebilecek tek kişi bir yonko.

Kaido’nun tek atmasına şaşırmaya gerek yok.
Bm’de vursa wb’de vursa shanks’de ciddi vursa bizim oğlan tek yerdi. Biz gözümüzde çok yüksekte tutuyoruz seviyeleri. Luffy ıkına ıkına geldi sağ kol seviyesine ve sağ kol amirallik ve yonkolarda geri bir seviye.
Hele ki yonko seviyesine.

Kaido Troll King gibi adam. Luffy e priest lazım yoksa bu boss u indiremez. :D
Yorum aşırı derecede nerd dili ve edebiyatına ait kelimeler içerir.

Kaido bildiğin elit mob. Buna yüksek level herolar ile girmek lazım. Doğrudan saldırı işe yaramaz büyük ihtimalle. Önce taunt atmak, sonra da rangei yüksek saldırılara başvurmak gerekiyor. Kaido'nun short range saldırılarının damageı çok yüksek, ani bir attackta priesta heal basma fırsatı bile
vermeden anına heroyu slain edebilir. Resurrection Stone yok ise, damage yemeden kaçak dövüşmek gerekir. Ben şöyle bir raid team kurdum.

Tank: Marco
Healer: Mansherry
Warrior: Luffy
DPS: Nami
Paladin: Bu kısma yüksek damage atan herhangi biri gelebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık