Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıç çok belirgin çizilmiş ya. Bütün bunlar kılıç yüzünden oldu diye bir bilgi gelir 20 bölüm içinde. Kılıcın laneti tayfayı darma duman etti resmen. Acilen zoroya geçmesi gerekiyor o kılıcın
Yahu tek kılıc kullanan zoromu niye zoroya geçsin ? Gol D. Roger kılıcı vardı luffynin kılıcı olması gayet iyi

Yahu tek kılıc kullanan zoromu niye zoroya geçsin ? Gol D. Roger kılıcı vardı luffynin kılıcı olması gayet iyi
lanet ile arası iyi diye öyle bir yorum yapmıştım. Ee kendisi de tayfanın kılıç ustası olduğu için yorumumda çok da bir absürtlük yok doğal olarak. Keza luffy'nin nasıl kılıç kullandığı da belli. Çok da yanlış yorum yapmamışım gibi

Luffy ne zaman tek yedi ya? Seride tek yiyen tek karakter bellamy degil miydi ben mi yanlis hatirliyorum? Gerci croco vardi ama bilmiyorum o zaman meyve farki cart curt luffynin salakligi falan vardi isin icinde ama suan baya ciddi saldirdi pervasizca girmedi yani
Tek yedi değil daha çok rezil olduğu yerler vardı ve sonra toparladı demiştim aslında,

Ama daha önce tek yedi. Mesela tek atan bazı kişiler:

-Aokiji
-Akainu
-Kuma
-Crocodile
-Lucci
-Shiki vs.

Ve yine pervasızca daldı. Sinirden gözlem haki bile kullanamıyordu muhtemelen. Bu arc çok uzun sürecek bence. Ve olaylar çok fazla karışacak. Luffy power up alır, Law belki Kaidou'nun ölümsüzlüğü ile ilgili bir şeyler yapar ve birkaç kişi ile dalıp alabilir yani.

Şimdi derinlemesine bakınca olayı biraz farklı yorumladım. Luffynin tek yediği yerleri düşündüm ki var öyle yerler karşısındaki meyveye çözüm bulamadığı zamanlar yemişti. şimdi meyve olayını çözdü büyük ihtimal kralın hakisiyle ilgili bilmediği bir şey yüzünden teke gitti yani luffy arc sonunda kralın hakisine dair şeyler öğrenecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık