Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13. Sayfa Sol alt köşe de ki Luffy'nin bakışı ;

Geleceği görüyor bence daha sonra olacaklar bize flash back olarak gösteriliyor.. Yeni bölüm de Luffy saldırıyı bitirip Law'ın da yardımıyla savaşı yarıda bırakıp bir mola alacaklar.. :D

Biz en son gülücez şimdi dalganızı geçin :)
Kata dövüşünde ben de öyle söylüyordum çünkü Luffy'nin kendi gücüyle indireceği barizdi. Yalnız bu sefer çok da gülünecek bir durum yok valla. :/ Bin bir türlü olayla Kaido indikten sonra gülsek ne olur gülmesek ne olur? :/

924 : Monkey D. Luffy'nin ölümü

Reyiz tıpkı spoilerdaki gibi ölmesine rağmen dövüşmeye devam edecek ve Kaido yenilecek.Sonra da Law gençlik ameliyatı uygulayacak. :D

Bu da güzeldi. :D onu bırak da Croco da böyle tek yemiş Midir?
Onu yalaka Dof'a sormak lazım. Apo ve Hawkins gibi malı olmuş Kaido'nun :D

Croc Kaido'nun bile adını andığı zirve WB'ye meydan okumuş adam hemde zirve çağında. Adama kol vermiş, yüzü çizdirmiş bildiğin kapışma olmuş. Öncesi ve sonrası belli değil. WB'ye ulaşmak bir kere mesele. Ace ulaşmak istiyor da Jinbe çıkıyor karşısına. Croc bile MF de ulaşamya çalışıyor Jozu falan geliyor önüne. Mom'a ulaşmak isteyen Luffy'nin karşısına Crackeri gönderiyorlar. Sonra Kata atlıyor ''Ana'yı koruyacam'' diye.

Kim bilir kimleri aştı da ulaştı WB'ye Croc. Sonrası ise ayrı bir olay zaten. Mf de bile Squardo'dan kılıcı yeyince ''Ben böyle zayıf bir adama mı yenilmişim'' diyor adam. Çünkü geçmişte kim bilir nasıl bir hayvandı WB. Kol gitmiş, yüz gitmiş eğer sen hala tek falan yedi diye düşünüyorsan ne diyeyim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık