Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geç olsun, güç olmasın. Okuyorum şimdi analizini. Eline sağlık.:sapkali:
:sapkali:

Bomboş şapka atmayayım diye bir tarafımdan teori atayım:

Ya Kaido'nun üstünde biri varsa? Kaido neden Canavar Korsanlarının Kaptanı değil de Genel Valisi? Sırra kadem basmış efsane Beast Korsanlarına efendi olarak geri dönmüş! Kaido bunu neden kabul etmiş? Zira Rox döneminde de bu kişi kendi kaptanıymış! Haydi eyvallah.

Elephant Gun Kaido saldırısını yapmadan önce gelmiş olabilir, Luffy Katakuri misali olacakları önceden görüp doğrudan saldırmış olabilir. Geçtiğimiz sayfalarda bu muhabbet döndü mü?

Elephant Gun Kaido saldırısını yapmadan önce gelmiş olabilir, Luffy Katakuri misali olacakları önceden görüp doğrudan saldırmış olabilir. Geçtiğimiz sayfalarda bu muhabbet döndü mü?
Spoiler'dan itibaren konuşuldu lakin öyle olmadığı kabul gördü. Zaten geleceği görebilmesi için sakin olması lazım. Luffy sakin bile değildi.

Daha destekli bir kanıt da şu:

Herkes bir yana Hawkins ve Jack dahi tepkilerini dile getiriyor.

Spoiler'dan itibaren konuşuldu lakin öyle olmadığı kabul gördü. Zaten geleceği görebilmesi için sakin olması lazım. Luffy sakin bile değildi.

Daha destekli bir kanıt da şu:

Herkes bir yana Hawkins ve Jack dahi tepkilerini dile getiriyor.
Ben de Hawkins ve Jack'in tepkileri yüzünden olmayacağını düşünüyorum fakat yumruğun atıldığı sayfada sağ üst panelde Kaido'nun Law ve Luffy ile yan yana olması emin olmamı engelliyor.

Ben de Hawkins ve Jack'in tepkileri yüzünden olmayacağını düşünüyorum fakat yumruğun atıldığı sayfada sağ üst panelde Kaido'nun Law ve Luffy ile yan yana olması emin olmamı engelliyor.
Burada da yanındalar ve Kaido'ya bakacak olursak kalenin gene dibinde duruyor. Buna ispat da kalenin altındaki duvarda bulunan kapıyı gösterebilirim sanırım. Hemen bir sonraki sayfada, ağzından ateş çıkan yerde yine aynı kapı duruyor. Yani Luffy'ler o kadar da mesafe katedememişler.

Şimdi ikna edebildim mi? :oleyo2: İkna olmadıysan ben de vazgeçip senin safına geçeceğim.

Sana müstehak kardeşim. Yonkou saga diyoruz, bu sokuk karakterler hala Yonkou karşısında duramayacak mı yani diyoruz sen ahuahuahu g3 ile gaza geldiler diyorsun. Ama şey dimi kanki xD Hayatında yıkımcı görmemiş Zoro alacak hepsini dimi xD xDé
Bana bir sıkıntı yok karşiim? :gamyon:Luffy 3 kişiyle yonkou indirsin siz Luffy yonkou seviyesi diyin; hayatında yıkımcı görmemiş Zoro gitsin tek başına aslanlar gibi dövüşsün ben de amiral seviyesi diyim ;):byee:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık